Ulubeles kaķenīte Klāra gūst panākumus starptautiskā kaķu izstādē

foto

Š.g. 7. un 8.decembrī Olimpiskajā sporta centrā starptautiskajā kaķu izstādē “Baltijas Kauss 2013” laurus plūca arī Ulubeles iemītniece 2 gadus jaunā skaistule Klāra.

foto

Sacensībām pieteicām abas Līču skaistules Klāru un Bertu. Taču ar kaķiem tik pat kā ar cilvēkiem – vieniem patīk izrādīties, citiem ne… Berta īsi pirms sacensībām pārdomāja – pieglauda ausis, izlaida nadziņus un uzšņāca Ulubeles meitenēm:) Kad ne, ne! Ikviena vēlmes ir jārespektē. Savukārt Klāra izgozējās un izrādījās par abām, piedaloties dažādās vērtēšanās ar patiesu interesi un kaķisku azartu.

foto
foto

Mājas kaķu grupā minkas starptautiskie tiešneši vērtēja individuāli un noteica arī kopējo atzīmi. Kopvērtējumā Klāra ieguva 3.vietu, individuālajos vērtējumos, kas ļāva piedalīties finālā Best of Show – 1.vietu.

foto
foto
foto
foto

Jauka ģimene dāvāja Ulubelei kaķkulīti ar santīmiem, lai mēs atkal varētu kādu glābt un ārstēt.

foto

Ulubele saka lielu paldies Kaķu mīļotāju klubiem “Selēna” (FIFe) un “Cat s Meow” (WCF) par iespēju būt šai pasākumā, baudīt organizatoru un apmeklētāju atbalstu, interesi, kā palīdzēt patversmē nonākušiem kaķiem. Pateicamies par ziedojumiem – atnestām siltām segām, rotaļļietām, gardumiem un profesionālo barību.

Personisks paldies – Lindai Svikšai un klubam „Selēna” – pēc izstādes uz Ulubeli ceļoja krava ar konserviem minkām.

foto
foto

Līču murrātāji sacenšas, kurš pirmais katru dienu varēs izvingroties Lindas dāvātajā kaķu namā un izgulēties ērtajā, skaistajā ādas dīvānā.

foto

Ulubele saka paldies par sirds darbu un gaida ciemos Līčos, kur katru dienu patvērumu raduši 180 suņi un 40 kaķi.

U komanda