ULUBELES OPĪŠU VĒSTULE ZIEMASSVĒTKOS

Kad laiks kļūst nepatīkami auksts un dienas īsas un tumšas, kad sāk salt ķepas un drebuļi nepāriet pat paslēpjoties visdrošākajā voljēra vietiņā, mēs zinām, ka klāt ir ziema. Ziema, kuru pārdzīvot mūsu vecumā vairs nav viegli.

Mēs gan redzam, ka mūsu draugiem Ulubeles brīvprātīgajiem palīgiem patīk sniegs un slidināšanās uz ledus un viņi runā par kaut kādiem “ziemas priekiem”. Bet mums šķiet, ka ziema rada prieku tikai tad, ja pēc kārtīgas izdzīvošanās pa āru var omulīgi iekārtoties siltā vietiņā, sasildīt ķepas un justies pasargāts. Jo jūs taču zināt – arī mums tāpat veciem ļaudīm kļuvušas stīvas kājiņas, sāp mugura un locītavas, kažoks zaudējis kuplumu un siltums īsti neturas kaulos.

Zināt? – arī vientulība nesasilda. Drīzāk stindzina…

Daudzi pa šo gadu aizgājuši pa varavīksnes tiltu, dažiem palaimējies sagaidīt savu cilvēku (ak, laimīgie!), bet tik daudzi atraduši še patvērumu nesen un daudzi no mums, Ulubeles ilggadējiem iemītniekiem, noveco, sasniedzot senioru statusu.

Ulubelē pēdējos gados uzbūvētas divas jaukas opīšu mājas – kur slimajiem, vārgajiem vecīšiem patverties aukstajās naktīs. Bet, diemžēl, mūsu kļūst aizvien vairāk… un ….vienu no opīšu mājiņām aizņēmuši salīgie kaķi. Mums, suņu opīšiem, jau nav žēl, lai murrā un sildās siltumā.
Tāpēc mēs lūdzam pēc siltuma un vismaz attālināti sajūtama mājīguma –
PĒC TRĪS OPĪŠU NOJUMĒM AR SILTĀM, JAUNĀM BŪDIŅĀM!

Lai katru dienu, sagaidot mūsu draugus, Ulubeles brīvprātīgos, varētu priecīgi izvest tos garās pastaigās un kavēties sarunās, cieši zinot, ka, atgriežoties voljērā, mūs gaida omulīga būdiņa un saldi sapņi.
Lūdzu palīdziet mums piepildīt šo pieticīgo sapni!

Mēs – tie esam Minnija un Krešs, Bārts un Līza, Oglīte un Lords, Mia un Lucavsalas Reksis, un būsim priecīgi, ja varēsim dalīt šo siltumu ar citiem mūsu likteņa biedriem.

 

Taču ir vēl kaut kas ļoti svarīgs, par ko mēs, opīši, gribam šeit lūgt.

Mēs jau saprotam – cilvēkiem nav tik viegli pieņemt lēmumu un piedāvāt mājas mums, senioriem. Bet mēs ļoti ceram, ka viņi ieraudzīs un no sirds iemīlēs kādu no vairāk nekā 500 astu lielās Ulubeles saimes.

Tad nu mēs tā domājam – tikko te visi svinēja skaistus svētkus – Latvijas 100.dzimšanas dienu. Karogi, aizkustinājuma asaras, lepnums un tā…

Kāpēc gan arī mēs nevarētu lūgt piepildīt lielu skaistu un tik simbolisku sapni –
LĪDZ 2018.GADA BEIGĀM ATRAST JAUNAS MĀJAS 100 ULUBELĒ MĪTOŠIEM SUŅIEM UN KAĶIEM – vai tas daudz prasīts tik stiprā, sirsnīgā un līdzcietīgā valstī?

Ulubeles komanda izveidojusi 100 īsas videovizītkartes par 100 Ulubeles iemītniekiem, lai iepazītos un satiktos! Tās apskatāmas šeit: www.youtube.com/user/Ulubele

Ieskaties, iemīlies un brauc adoptēt!

Ulubeles komanda kopā ar labvēļiem iecerējusi jaukas pateicības visiem atbalstītājiem, kuri sniegs Mājas 100 dzīvniekiem vēl šogad vai arī atbalstīs opīšu sapni par 3 nojumēm ar ziedojumu.
Tagad tikai mēs esam viņu ģimene – neviena cita viņiem nav. Tikai kopā mēs varam sasildīt viņu ķepas, palīdzot uzbūvēt trīs nojumes opīšiem. Vai Tu piedalies?

***
Lūdzu palīdziet, ja ir iespēja:
* Ja kādam labam meistaram ir laiks nojumju uzbūvei, lūdzam zvanīt: T.29216113
* Ulubelei ir sabiedriskā labuma statuss, kas ziedojot, juridiskām un fiziskām personām nodrošina likumā noteiktās nodokļu atlaides.
* Ziedojuma mērķis – Opīšu nojumēm
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3
Tiešsaistē iespējams ziedot: www.ziedot.lv/tavai-palidzibai-ir-dzivibas-cena
Paypal: info@ulubele.org
Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro), 90006083 (1,42 eiro)
***

Ciema kukulī priecāsimies par sausajiem kaltējumiem – smirdeklīšiem ( plaušas, aknas, cīpslas, utt) un cīsiņiem, kas tik ļoti nepieciešami dzīvnieku socializācijai – bailīgo iedrošināšanai vai dusmīgo iemīlināšanai.

Vēl šobrīd nepieciešamo lietu saraksts:
👉 Konservi suņiem, kaķiem,
👉 Kvalitatīva sausā barība,
👉 Cementējošās smiltis kaķiem,
👉 Spēļmantiņas dzīvnieku mazuļiem,
👉 Pamper paladziņi pēc operācijām,
👉 Avīzes kaķu tualetēm un paklājiem kucēniem,
👉 Malka vai briketes apkurei.
👉 Skrāpeles kaķiem nagu asināšanai,
👉 Kaķu tualetes
👉 Vienmēr pieņemam un uz svara nododam makulatūru, saņemot naudiņu.

P.s. dvieļi, palagi, segas šobrīd ir daudz, tāpēc nevediet, jo nav kur uzglabāt. Pietaupiet vai palīdziet kādai citai cilvēku vai dzīvnieku patversmei

Gaidām Tevi ciemos, draugs!
Tavi Ulubeles opīši