UPD – JAUNUMI par mūsu slimnieciņiem.

Paldies par jūsu atsaucību – šobrīd tikpat kā visa summa Mango, Pastarītes un Kvatro atveseļošanai savākta! 🙏 ❤

Neizmērojami liels paldies visiem, kuri nepalika vienaldzīgi – pateicoties jums viņiem tiek uzdāvināta iespēja nostāties uz visām četrām! Šobrīd mums ir labi jaunumi, ar ko no sirds gribam padalīties!

🐾 Runcīša MANGO kājiņa dzīst un pamazām atgūst kustībspēju. Ja pirms dažām nedēļām solis vēl bija neveikls un atgādināja par pārciesto, tad šobrīd Mango jūtas arvien stabilāks uz visām 4 un pieklibo tikai nedaudz. Viens gan labi sajūtams – ar katru dienu Mango arvien vairāk ilgojas pēc sava Cilvēka. Ilgstošais piespiedu mazkustīgums ķepas sadziedēšanas nolūkos tikai akumulējis viņa mīļumu un tajā viņš tik ļoti grib dalīties ar cilvēku! Mango cer, ka viņu pamanīs! Un ka pavisam drīz lepni varēs iesoļot pats savās Mājās! Uz visām četrām!

🐾 Mazā PASTARĪTE vakar bija uz ārsta konsultāciju. Pašsajūta un asinsanalīzes ir normā – operācija ieplānota decembrī. Esam tik priecīgi, ka Zanes ģimene, kas pavasarī adoptēja Pastarītes māsiņu Fēbi, uzņēmusi viņu savās mājās un rūpēsies gan par sagatavošanos operācijai, gan visu sarežģīto rehabilitācijas procesu pēc tam. Mazā meitiņa nu ir apčubināta un safrizēta un tagad iejūtas ģimenē, lai māju sajūta būtu tas neatsverami dziedinošais faktors arī pēcoperācijas laikā. Zanes mājās Pastarīte iesaukta par Deiziju un viņai pašai vārdiņš ļoti patīk!

🐾 Mūsu lieliskais KVATRO atkopjas pēc operācijas. Brīnišķīgi atsaucīgs cilvēks Zane Vācijā atradusi un nopirkusi Kvatro atbilstošus ratiņus un tie jau nedēļas beigās būs Rīgā un Kvatro rīcībā! Paldies, Zane, tas ir tik operatīvi un nepieciešami! Ļoti ļoti novērtējam Jūsu apņēmību!Kvatro saimnieks Nikolajs raksta: “Paldies, mums iet labi, turamies un dzīvojam uz priekšu, cik nu tā dzīves situācija un liktenis mums atļauj! 😊 Milzīgs paldies Jums un visiem atbalstītājiem! Bez jūsu palīdzības un atbalsta mums būtu ļoti smagi un dažreiz pat neiespējami cīnīties!”

🙏 Paldies jums visiem, mīļie, par īstu atbalstu un drauga plecu tiem, kam šobrīd visvairāk vajadzīgs! Tas vēlreiz pierāda, ka kopā mēs varam izdarīt lielas lietas – iedvesmot un dot iespēju atgriezties dzīvē tiem, kam bijām vienīgā cerība! 🙏❤