Vairosim brīvprātīgo kustību!

Vai zini, kas ir Hortes?

– Fantastisks dārza, mājas interjera un mājas mīluļiem paredzētu preču veikals, kas atrodas starp IKEA un t/c Sāga.Brauc iepazīties jau rīt-sestdien! Pie veikala Hortes no 11-18 lielisks pasākums visiem dzīvniekmīļiem! Būsim arī mēs-Ulubele.

💛 Dalīsimies pieredzē, kā iesaistīties Ulubeles brīvprātīgo kustībā: kas ir brīvprātīgais darbs un kā ikviens te var pielietot savas prasmes, iemaņas, talantus un radošo domu. Ļoti priecāsimies par atbalstu patversmes iemītniekiem!

Uz tikšanos Hortes, Jūsu Ulubele 🐾

Par pasākumu:

🐾 🥰 Hortes dārza centrs ir suņiem draudzīga vieta, ko iecienījuši jau daudzi klienti kopā ar saviem mīluļiem. Tāpēc kopā ar mūsu jaunajiem draugiem Latvijas Kinoloģisko Biedrību Asociāciju ((LKBA) / IKU) organizējām asociācijas biedru pulcēšanu / suņu vaislas un kucēnu skati.

SKATES LAIKĀ:

✔Ikvienam dalībniekam un interesantam būs iespēja satikt Dzīvnieku patversme “Ulubele” pārstāvi, uzdot jautājumus, kā arī ziedot mantas, pārtiku patversmes četrkājainajiem draugiem.

👉Aicinām iepazīties ar nepieciešamo mantu sarakstu Ulubele mājaslapā: https://ulubele.org/derigo-mantu-saraksts-ko-atvest-uz…/

✔Tāpat visas dienas laikā Hortes Mājdzīvnieku nodaļā būs iespēja satikt Hill’s Pet Nutrition pārstāvjus, kas sniegs informāciju par Hill’s produktiem un palīdzēs atrast piemērotāko barību jūsu mīlulim.