Vēstule no Argo!

Labdien visiem! Sveicienus no mājām sūta Argo, kurš tieši pirms gada – 4.maijā, rada savas mājas, līdz tam būdams teritorijas sargsuns, kuru pameta likteņa varā, kad vairs nebija vajadzīgs. Izkāmējis Argo nonāca U komandas gādīgajās rokās, kur tika aizvadīts pusgads, līdz viņš beidzot sagaidīja savas īstās mājas – ar pirmo acu skatienu iekarojot manu sirdi. Argo ir apbrīnojami gudrs, mierīgs, paklausīgs un inteliģents suns.

Viņš ātri vien pielagojās jaunajiem dzīves apatākļiem; mājās ir kārtīgs un mīļš, vienmēr ir klāt, lai ko arī es darītu; pastaigu laikā vienmēr turas blakus, ja nu vien reizēm kāds kaķis ir “jāpamāca”. Argo patīk garākas, mierīgas pastaigas, brauktuvi šķērso rikšiem un vienmēr gaida, ja tāda komanda tiek dota! Sirdī Argo vēl ir jauneklis, tamēr ~12 gadus vecs mūžs reizēm vairs neļauj kustēt tik daudz un tik raiti kā gribētos. Taču gaišākajās dienās viņš ar prieku pat paskrien kādu gabalu vai kārtīgi izpriecājas pēc sirds patikas!

Sākumā kādu laiku paņēma barības piemeklēšana un gremošanas sistēmas sakārtošana – pāris reizes pat bija nepieciešama daktera palīdzība, lai tiktu kārtējam paasinājumam pāri! Taču tagad viss kārtībā – ir pat piemeklēti našķi, kas droši puncim un labi garšo! Pirmos 3-4 mēnešus Argo teju ik nakti mocīja murgi, kas ar laiku pamazām atkāpās. Savukārt, bailes būt pamestam saglabājas – Argo vienmēr ir jāredz mani (lai cik cilvēku būtu apkārt), sekojot visur līdzi kā Sančo Pansa aiz dona Kihota; viņš neies gulēt kamēr nepārliecināsies, ka esmu jau ir gultā un nekur nedošos – pirmos mēnešus pat nāca vairākas reizes pa nakti uz guļamistabu pārbaudīt vai visi ir uz vietas. Argo viennozīmīgi novērtē savu adoptēšanu – reizēm, kad pasniedzu viņam gardumu, viņš sākumā pabāž galvu zem plakstas lai paglāstu un tikai tad paņem našķi.

Argo pa šo gadu ir labi iejūties samās mājās, savā ģimenē; labprāt pieņem cilvēku uzmanību, siltumu un mīlestību; ilgāku laiku vairījās no bučas (droši vien nezināja šādu mīlestības izpausmi), bet ar laiku sāka to pieņemt un tagad pat gaida, mīlošām acīm skatoties virsū – tā bužināt ļauj sevi ikvienam, turptetī buču pieņem tikai no manis. Argo ieguva daudz jaunu un labu draugu; kļuva par raidījuma “Ķepa uz sirds” rubrikas “Laimīgais stāsts” varoni; ar prieku dodas visur līdzi! Vienalga kur! Galvenais, ka kopā!

Mēs visi esam bezgala pateicīgi U komandai, ka devāt iespēju mums ar Argo satikties un padarījāt mūsu dzīves gaišākas!!! 💛💛💛