Vīrusu krīze pārvarēta: Čadas mazuļi veseļojas. Mēs sakām sirsnīgu paldies

Paldies par atbalstu un sirds siltumu, ko saņēmām brīdī, kad lūdzām palīdzību supermammas Čadas mazuļu ārstēšanai. Vīrusu infekcija ir pārvarēta. Sliktais vīruss ir paņēmis vairākas dzīvībiņas, taču mums kopā izdevās pārējos glābt un mazie patlaban atveseļojas, saņemot pašu labāko aprūpi.

foto

Liels paldies par dāsno atbalstu. Ziedojumos saņēmām 2695.21 EUR no vairāk kā 170 labvēļiem, kuri izlēma atbalstīt Čadas kucēnus katrs savu iespēju robežās sākot no 0.61 EUR līdz 300.- EUR. Pateicoties jums, varēsim Ulubeles klīnikas karantīnas telpai iegādāties papildus dezinfekcijas lampas, sistēmu statīvus, jaunu izmeklēšanas galdu un citas dzīvnieku veselībai tik ļoti nepieciešamās lietas. Paldies tiem, kuri atbrauca, atvedot pamper paladziņus, medu, vitamīnus, barību. Paldies par veltīto laiku mazuļu auklēšanā.

Līčos pašlaik ir 18 kucēni. Turam īkšķus, lai veseli un dūšīgi izaug arī Bolderājā, Flotes ielā atrastās kucītes un 9 mazuļu lielā saime. Priecāsimies, ja brauksiet ciemos, kā arī saviem draugiem un kolēģiem pastāstīsiet, ka, lemjot atbildīgi, četrkājaino draugu ir vērts izvēlēties Ulubelē – Līčos. Visi kucēni adopcijai tiek atdoti vakcinēti, čipēti un ar Eiropas pasēm. Tie sirds cilvēki, kuri ir adoptējuši pie mums kaķēnus un kucēnus, sterilizēt savus dzīvniekus, kad paaugsies, aicināti Ulubeles klīnikā par ļoti draudzīgām cenām.

Vēlreiz paldies visiem. Bez jūsu atbalsta mēs nespētu palīdzēt tik daudziem dzīvniekiem. Katru dienu Līčos uzturas 200 suņi un 50 kaķi.

Ulubeles komanda
P.S. Veselākie slimnieciņi šodien priecēja Līču komandu, sarīkojot jautras rotaļas ar atvestajām mantām.

foto
foto
foto