Zaļacis Džonis

KakisDzonis
foto
foto


Mīļais, jaukais, gudrais, draudzīgais un skaistais zaļacis Džonis beidzot ir nokļuvis savās trešajās, jācer īstajās mājās.
Pirmās nedēļas pagāja iepazīstot jauno dzīves vietu, baidoties no dažādiem trokšņiem, priekšmetiem un cenšoties pierādīt, cik lielisks kaķis ir ieradies šajā ģimenē. Nācās paciest arī veselību un skaistumu veicinošas procedūras – mazgāšanu dušā, savēlušās spalvas nogriešanu, atblusošanu. Tagad Džonis par sava kažoka daili rūpējas pats, bet ķemmēties viņam nepatīk.
Sākumā šķita, ka pabarot šo kaķi nav iespējams… Viņš bija gatavs ēst visu un nepārtraukti – maizi, gaļu, zupu, kaķu konservus. Kad situācija stabilizējās, Džonis saslima un kaut gan ārstnieciskā diēta vairs nav jāievēro, tagad pamata barība ir Royal Canin konservi, jo visus citus kundziņš atsakās ēst. Var, protams, piedāvāt arī gaļu.
Mūsu atziņa: “džeki ar lellēm (pelēm) nespēlējas”, bet rotaļās ar bumbu, kāpšanu un lēkšanu kokos, plauktos Džonis ir īsts meistars. Īpašā prasme – kūlenis uz priekšu.
Džonis ir atguvis savu pašapziņu, sapratis, ka mājas kaķim neviens pāri nedarīs, vienmēr būs pieejams kāds gards kumoss un vispār kaķim ir tiesības, kuras vajag ievērot.

foto
foto