Adas un Gaffas stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem!

Deviņus gadus vecā ADA un 14 gadus vecā GAFFA – divas dižciltīgas Bedlingtonterjera seniores Ulubelē nonāca oktobrī pavisam bēdīgā stāvoklī. Izrādās – iepriekšējā saimniece abas suņu omiņas cienījamos gados, kurām nepieciešama īpaša kopšana un aprūpe, dodoties uz ārzemēm “uz nenoteiktu laiku” bija atstājusi cilvēkiem, kam pašiem knapi ar iztikšanu un nepieciešama palīdzība.

Kad Ada un Gaffa nonāca patversmē, bija saasinājušās veselības problēmas, kažociņi savēlušies un abas bija dziļā depresijā. Saimniece gan pieteicās un satraucās, kāpēc gan viņas suņi nonākuši patversmē, bet nekas vairāk par sašutuma pilniem e-pastiem un nekonkrētiem solījumiem kaut kad neparedzamā nākotnē suņus ņemt atpakaļ, nesekoja – situācijas risinājuma nebija.

Gāja mēneši, bet abas kārtīgās, klusās un mierīgās sunītes patversmes troksnī nevarēja iejusties. Bija skumji skatīties, kā viņas ar padevīgu paklausību iet pastaigās, bet vislabpātāk abas kopā saspiedušās, ieritinās savā vietiņā un cer uz citādu rītdienu. Pateicoties #DinoZooFrizētava meistarēm, decembra sākumā abas omiņas tika skaisti sapostas un cerēja, ka beidzot viņas kāds pamanīs. Abas pamanīs, jo adopcijai tika dotas tikai kopā.

Allas un Rolanda mīļā trīspadsmitgadīgā Bedlingtonterjera sunīte bija aizgājusi pa varavīksnes tiltu jau pirms diviem gadiem, viņi joprojām ļoti skuma.

Adas un Gaffas patversmes foto un viņu skumjais dzīvesstāsts satricināja abus līdz sirds dziļumiem. Abi lieliski apzinājās, ko nozīmē Gaffas 14 gadi un kādas rūpes prasa gan šķirne, gan vecums, gan viss pārdzīvotais. Viņi brauca uz Ulubeli iepazīties, kaut gan jau sirds dziļumos bija izlēmuši, ka Ada un Gaffa brauks mājup kopā ar viņiem.

Nu jau nedēļu viņi visi četri ir viena ģimene. Gaffa ir saņēmusies, kļuvusi spriganāka, var nostaigāt garāku gabalu. Ada ir atplaukusi un visādi cenšas izrādīt, ka tie ir viņas īstie saimnieki, ar ko dodas kopā pastaigās. Abas priecīgi sagaida, samīļo un…tūlīt ieritinās azotē – protams, gultā, dīvānā, visur – lai tikai blakus saviem cilvēkiem. Un ar prieku un lielu apetīti gaida Allas īpaši vārītās brokastis un pusdienas, lai pēc tam ierāptos dīvānā pie Rolanda uz masāžu 😀

Alla saka: Lai visiem mierīga sirds – Ada un Gaffa viņiem ir kā bērni. Viņas tiek lutinātas un sildītas mīlestībā, viņu mājā vienmēr tiks darīts viss, lai abas omiņas justos labi, lai būtu veselība un dzīvesprieks. Līdz pat pēdējam elpas vilcienam.

Paldies jums, Alla un Roland, par tik sirsnīgām rūpēm par Adu un Gaffu, lai daudz skaista laika kopā! Lai svētība jūsu mājai un laimīgs un dāsns Jaunais gads! PALDIES! ♥️