Aicina palīdzēt satiksmes negadījumā cietušiem suņiem (turpinājums)

5 gadus jauno Goldu Ilvas ģimene pirms nepilniem 2 gadiem atrada uz ielas. Sunīte lūdza palīdzēt un Ilva ar dēlu un meitiņu deva tai mājvietu.
Nelaimīgajā septembra rītā suns pastaigas laikā sabijās un norāvās no pavadas padsmit gadus vecajam zēnam. Sunīte bija gudra un zināja, kā šķērsojama iela, bet uz gājēju pārejas Daugavgrīvas ielā viņu notrieca auto. Diemžēl daudzu izpratnē suns uz gājēju pārejas nav dzīva būtne un var droši braukt tik virsū. Kundze, kura ziņoja glābējiem un policijai par notikušo, nevēlas, lai viņas vārdu publiskotu. Viņa vēl dzīvnieciņam izveseļoties un teic, ka darījusi tikai to, kas cilvēkam jādara. Viņa gan bija vienīgā, kurai nebija vienalga…
Ulubele saka paldies portālam „Apollo”, jo tieši tur ziņu, ka suns ir klīnikā, izlasīja tā saimnieki un momentā devās pie savas mīlules.

suns

Golda ir jau mājās pie ģimenes, kura nedzīvo bagāti, bet dala maizes riecienus. Ilva meklēs naudiņu, lai segtu sunītes ārstniecības izmaksas, kas nebūs mazas. Ulubele, saskaņojot ar saimnieci un dakteriem, palīdzēs, lai skaistais un ļoti mīļais dzīvnieks atlabtu pēc iespējas ātrāk.

Diemžēl joprojām nav nekādu ziņu par Dzirnavu un Gogoļa ielā notriektā suņu puikas īstajiem saimniekiem. Dzīvnieciņš pamazām atkopjas un sāk rādīt raksturu, ka klīnikas sienas viņam nemaz nepatīk.
Ulubele aicina izdrukāt un izlīmēt sludinājuma lapiņas (sludinājums) tuvumā dzīvnieka atrašanas vietai, atkārtoti uzsverot, ka saimnieks tiek meklēts ne lai sodītu, bet lai kopā parūpētos, ka mazsunis atkal tiek uz pekām.

Ziedojuma konts abiem avārijas upuriem:
LV97HABA0551028353893
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
Ziedojumu tālrunis – 90006083
Tālrunis: 20203333 vai 27803333
web: www.ulubele.org
e-pasts: ulubele@ulubele.org

Cerībā, ka viss labi būs,
Ulubeles komanda