Aicinām ziedot patvērumam, līdz atrodas cilvēks!

Ulubeles daudzie draugi un palīgi – viens no labākajiem veidiem, kā palīdzēt dzīvnieku patversmei Ulubele parūpēties par pamestiem un bez saimnieka palikušajiem dzīvniekiem, ir atbalstīt mūs ar regulāru ikmēneša finansiālu ziedojumu. Ziedojot kaut vai 5 vai 10 eur katru mēnesi, jūs palīdzat nodrošināt patversmes eksistenci – uzturēt 500 patversmē mītošos lielus un mazus astaiņus!

“Ulubele” ir bezpeļņas organizācija, līdz ar to patversmi ar 500 dzīvniekiem spējam uzturēt tikai pateicoties mūsu atbalstītāju sniegtajam finansiālajam atbalstam.

Pašvaldības apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē tikai 14 dienas. Tik īsā laikā daudziem patversmes iemītniekiem saimnieku atrast neizdodas. Vai dzīvnieku pēc tam jāiemidzina? Nē! Ulubelē nešķiro dzīvniekus pēc smukuma vai vecuma. Tāpēc visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā lūdzam palīdzību, lai ikviens no patversmes iemītniekiem drošībā, siltumā un labi aprūpēts varētu sagaidīt savu cilvēku.

Īpaši līdzekļi nepieciešami patversmes dzīvnieku ārstēšanai, jo par pašvaldības segto summu ir iespējams nodrošināt tikai ārsta apskati, apstrādi pret parazītiem un obligāto trakumsērgas vakcīnu. Viss pārējais – jebkāda veida ārstēšana, ja nepieciešama, operācijas, vakcīnas pret citām slimībām, medicīnas materiālus – iespējams nodrošināt tikai pateicoties ziedojumiem. Jāatzīst, ka no ielas dzīvnieki bieži nonāk patversmē tādā stāvoklī, ka tiem praktiski visiem ir nepieciešama lielāka vai mazāka ārstēšana. Tiem mēdz būt infekcijas, brūces, utt. Vakcinācija pret vairumu saslimšanu arī ir praktiski obligāts nosacījums, lai dzīvnieks varētu uzturēties patversmē.

Patversme nevar būt mājas – tā ir vien pagaidu pietura starp slikto pagātnē un gaišo nākotnē. Daži šai pieturvietā uzkavējas pāris dienas, citi ilgus gadus. Sākot no 15.dienas, ikviena dzīvnieka uzturēšana patversmē iespējam, tikai pateicoties Jūsu atbalstam.

Dzīvnieku patversme Ulubele ir sabiedriskā labuma organizācija, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Aicinām ziedot īpaši dzīvnieku ārstēšanai ar norādi  – veterinārmedicīnas aprūpei, lai varam norēķināties par jau veiktajiem veterinārmedicīniskajiem pakalpojumiem, kā arī būtu gatavi sniegt palīdzību citiem, ja tas nepieciešams!  Janvārī Ulubeles iemītnieki ārstēti un tam lietoti medikamenti vairāku simtu eiro apjomā, kā arī veiktas vairākas operācijas –  mazā kucēna ar lauzto kāju operācijai. Džīnas rehabilitācijai.

Dalies mīlestībā! Ziedo, un palīdzi kādam patversmes iemītniekam atgūt veselību!

Paldies, ka Tev rūp pamesto dzīvnieku liktenis!

Mūsu norēķinu rekvizīti:

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

Paypal: info@ulubele.org

Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro) 90006083 (1,42 eiro)