Akcijā “Pērc, ziedo, pabaro” iespējams atbalstīt Latvijas dzīvnieku patversmju iemītniekus

Vēl līdz 17.jūnijam visā Latvijā norisinās Mans Rimi akcija “Pērc, ziedo, pabaro”, kurā Rimi veikalos pircēji aicināti papildus saviem ikdienas pirkumiem iegādāties un ziedot dzīvnieku patversmēm Latvijā produktus. Liels paldies akcijas rīkotājiem un visiem dalībniekiem, Ulubeles 500 iemītnieki ir priecīgi un pateicīgi par jūsu visu labo sirdi un jau saņemtajām garšīgajām dāvanām! Paldies arī Sanitex , kas atveda ziedojumus! Bez jums – visiem mūsu draugiem un ziedotājiem mēs nevarētu pastāvēt! 🐹 #ulubele #nokillshelter

Dzīvnieki nevar palūgt palīdzību vai pastāstīt, kāpēc nonākuši patversmē. Parūpēties par viņiem un atrast jaunas mājas varam tikai mēs, cilvēki. Paldies akcijas “Pērc, ziedo, pabaro” rīkotājiem par iespēju ikvienam sniegt savu atbalstu tik vienkāršā veidā – pievienojot pirkumu grozam arī dažus iepakojumus dzīvnieku barības un aiznesot tos līdz akcijas kastei. Tā ir vienkārša rīcība, kas neaizņems daudz laika, bet sniegs būtisku atbalstu,” stāsta dzīvnieku patversmes “Ulubele” vadītāja Ilze Džonsone.

Lai pabarotu visus Latvijas patversmēs dzīvojošos ķepaiņus, ik mēnesi ir vajadzīgas aptuveni 20 tonnas barības, turklāt bez pārtikas suņiem un kaķiem, gluži tāpat kā cilvēkiem, ir arī citas ikdienas vajadzības.

“Iepriekšējās “Pērc, ziedo, pabaro” akcijās esam saņēmuši lielu pircēju atsaucību un desmitiem tonnu dzīvnieku barības. Esam gandarīti, ka līdzcilvēki nav vienaldzīgi, un ceram uz vēl labāku rezultātu šoreiz, mūsu ceturtajā kampaņā. Dzīvnieku barība, kaķu smiltis, rotaļlietas – mazie draugi 25 dzīvnieku patversmēs visā Latvijā būs pateicīgi par ikvienu ziedojumu,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Akcijas atbalstītāji ir aicināti iegādāties dzīvniekiem nepieciešamos produktus un tos ievietot “Pērc, ziedo, pabaro” ziedojumu kastēs 32 Rimi  Hyper, 30 Rimi Super un 44 Rimi Mini veikalos visā Latvijā. Papildus pircēju ziedojumiem arī akcijas rīkotāji – Rimi Latvia un Mars Inc. – ziedos vairākas tonnas barības un smilšu četrkājaino patversmes iemītnieku atbalstam.