Ulubeles Cilvēcības skoliņa sākas jau nākamnedēļ – 16.jūlijā! Nenokavējiet!

🐾 ❗️Pirmajā nodarbībā “PATVERSME” mēs noskaidrojam, ko patiesībā nozīmē tik dabiskā bērnu vēlme un lūgums vecākiem: “gribu sunīti, gribu kaķīti” jeb ko nozīmē uzņemties atbildību visa dzīvnieka mūža garumā un kāpēc tas ir visas ģimenes kopīgs lēmums. 
– Mēs runājam par to, kā un kāpēc dzīvnieki nonāk patversmē un kā viņi šeit dzīvo, iepazīstamies ar Ulubeles iemītniekiem un uzzinām, kā palīdzēt viņiem.


– Savām rociņām mācāmies izgatavot sludinājumus par patversmē nesen nonākušajiem, tādējādi arī praktiski palīdzot kādam ātrāk atgriezties mājās.
– Īpašais pirmās nodarbības uzdevums – 😽 lasīt priekšā pasakas kaķiem tā, lai pievērstu un noturētu kaķīšu uzmanību! Tas ir tik mīļi un aizkustinoši, ka bērni grib lasīt vēl un vēl! Kautrība skaļi lasīt pazūd arī tad, ja pagaidām ar lasīšanu neiet tik viegli – kaķi ir pacietīgi klausītāji, kas neaizrāda par kļūdām, neko nepārmet, bet tikai iedrošina turpināt! 😽😽😽

❗️Grupas dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc neatliec uz pēdējo brīdi!❗️
🌺Nodarbību laiki 2019.gada vasarā:
🐾11.-13.jūnijā
🐾16.-18.jūlijā
🐾20.-22.augustā
ULUBELES CILVĒCĪBAS SKOLIŅA ir secīgs triju nodarbību kurss – katra nodarbība 3 stundu garumā divās vecuma grupās – 6-9 gadi un 10-13 gadi:
I nodarbība „Patversme” – otrdienās;
II nodarbība „Suņi” – trešdienās;
III nodarbība „Kaķi” – ceturtdienās.
Vairāk par skoliņu:
http://ulubele.org/cilvecibas-skolina/
Abonementa cena – 30,- eiro. 
Abonementus var iegādāties šeti:
https://www.bilesuparadize.lv/…/performan…/performance/17422
https://www.bilesuparadize.lv/…/performan…/performance/17421
Iegūtie līdzekļi tiek izmantoti patversmes dzīvnieku aprūpei un no-kill patversmes statusa nodrošināšanai – neviens dzīvnieks Ulubelē netiek iemidzināts un uzturas patversmē, līdz sagaida savu Cilvēku.
Māci savam bērnam cilvēcību un labestību caur rūpēm par dzīvniekiem!
#ulubelescilvēībasskoliņa #ulubele #nokillshelter #NVOfonds2019