Aktīvais Krišiņš

🐕 Prieks saņemt ziņas par mūsu adoptētajiem iemītniekiem – jaunā, aktīvā suņupuikas Krišiņa adopcijas pieredze ir lielisks piemērs tam, kā kopīgas nopietnas nodarbības pie kinologa maina saimnieku un suņa savstarpējo saprašanos un pielāgošanos jaunajai dzīvei, jo saimnieki no sirds ir gatavi veltīt uzmanību un laiku savam jaunajam ģimenes loceklim.


📧VĒSTULE NO MĀJĀM 📧 Krišiņš

Labdien! Nu jau apritēja 1 nedēļa kopš atvedām mājās Krišiņu. Šis laiks bija tik košs un emociju piepildīts, neticās, ka tiešām šī bija tikai 1 nedēļa. Krišiņš ir sabiedrisks puika, viņam patīk iepazīties ar cilvēkiem un suņiem, kaut gan šobrīd esam vēl piesardzīgi un uzmanīgi vērojam viņa uzvedību socializācijas laikā. Bet viņš ir labsirdīgs pēc savas dabas.

Šo nedēļu varam sadalīt 2 posmos – pirms un pēc atbraucām uz Ulubeli, lai satiktos ar kinologu Ingusu, kas mums izstāstīja un parādīja, kā pareizi nodarboties ar Krišiņu – un rezultāts jau ir pilnīgi neticams! Ja pirmās dienas suns leca augšā no mazākās kustības – tagad knapi paver acis vaļā, ja mums kaut kas izkrīt no rokām un ar blīkšķi atsitas pret flīzēm.
Mašīnā tagad lec pats, bez iecelšanas. Jau mazāk baidās, ja garām brauc fūre vai motocikls.

Mājās vairs nejūtas tik nedroši, lai visu laiku vajadzētu mums sekot līdzi, kā astītei, un pa ceļam iekost pēdā – tagad mierīgi pavada ar acīm un turpina atpūsties no garām pastaigām un spēlēm.
Pastaigu laikā vairs neskrienam pakaļ katram objektam, kas pakustējās.

Protams, šīs visas lietas mēdz notikt tāpat, mums vēl ir ļoti daudz darba priekšā. Bet mēs gaidām brīdi, kad rakstīsim jaunu vēstuli Jums un stāstīsim, kā mēs varam brīvi izskrieties mežā vai pļavā, jo beidzot pilnīgi uzticamies viens otram un varam atbrīvoties no pavadas.

Milzīgs paldies jums, Ulubeles komanda! Mēs esam neaprakstāmi laimīgi kopā! Un milzīgs paldies kinologam Ingusam par to, ka ierādīja mums pareizu virzienu ceļā uz mūsu veselīgo kopdzīvi!
Anna, Gatis un Krišiņš 😊

❤️ Paldies, Anna un Gati, gaidīsim nākamās ziņas! Gribam sekot līdzi soli pa solim Krišiņa iepazīšanās laikam Jūsu ģimenē sadarbībā ar kinologu Ingus Vitolins! 💛