Omiņa Biki-Piki ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

🐾 19 gadus vecajai kaķu omītei bija nomirusi saimniece un attālas radinieces viņu atveda uz patversmi skumjā noskaņā – sak, pieņemiet, te jau nav atlicis daudz… Diemžēl, kā bieži gadās aizejot vientuļam cilvēkam, neviens no palicējiem pat nezina, kā sauc viņa kaķi vai suni, kādi viņa paradumi, untumi – neko…

Kaķenīte bija atsaukusies saimnieces balsij un savam vārdiņam 19 gadus, bet tagad palika bez saimnieces un bez vārda… Domājām, ka Ulubelē kaķu omiņa būs uz ilgāku palikšanu – iekārtojām viņai smuku mājvietu un mierīgu noskaņu. Omiņa bija mierā ar visu.

👣 Elīza uz Ulubeli atbrauca ar domu par seniora adopciju. Un tas nebija pēkšņš untums vai vēlme pēc “laimīgā stāsta”. Elīza ļoti godīgi un patiesi saka:

“Dzīvniekiem senioriem ir viens liels pluss. Viņu prasības pret saimnieku ir daudz mazākas kā kucēniem un kaķēniem vai dzīvniekiem spēka gados. Ar kucēniem un kaķēniem ir jāspēlējas, jo viņi ir bērniņi. Lai gan lielākā daļa cilvēku to nedara, arī pieaudzis kaķis ir ļoti priecīgs, ja ar viņu aktīvi pavada laiku.

Pieaugušam sunim ir vajadzīgas garas pastaigas. Bet lielākajai daļai senioru viss, kas vajadzīgs, ir būt siltumā un mīļumā, pagulēt blakus.
Man ir divi mazi bērni, suns un divi kaķi. Daudz laika es vēl kādam dzīvniekam nevarētu ziedot, bet es noteikti varu katru vakaru, lasot grāmatu, mīļot klēpī guļošu vecu kaķīti, kurš zaudējis saimnieci.
Kāpēc lai kaķis seniors savas dienas pavadītu patversmes būrī, ja viņš tās var pavadīt manā ģimenē un no mums tas lielus resursus neprasa.”
Un 19 gadus vecā omiņa pēc 3 mēnešiem Ulubelē paļāvīgi iekāpa pārnēsājamajā konteinerā, lai dotos uz mājām pie Elīzas kuplās ģimenes. 👣🐾

Pēc 2 kopdzīves mēnešiem 19 gadīgā kaķenīte ir pavisam cits kaķis! Pirmkārt, viņai ir vārdiņš. Patiesībā – daudz vārdu, bet galvenokārt – Biki-Piki – tā viņu sauc bērni.

Otrkārt, sakārtojusi attiecības ar ģimenes četrkājainajiem – diviem kaķiem un suni. Panākts respekts un cieņpilna līdzāspastāvēšana. Saimniece vēl mēģina izprast Biki-Piki iepriekšējās dzīves ēšanas ieradumus, jo omiņa ir izvēlīga un visvairāk viņai interesē cilvēku ēdiens… 😉 Mundri staigā soli solī pakaļ saimniecei, vislabprātāk padzeras tekošu krāna ūdeni. Un vakaros čuč klēpītī.

😽 Taču Biki-Piki mīļākā vieta ir blakus bērniem. Divgadnieka gultiņa ir viņas svētnīca un miera osta. Diendusa vai naktsmiers kopā blakus ir lielākā laime visiem.

❤️ PALDIES!!! No sirds paldies par to, ka Jūsu ģimene kļuvusi par vismīļāko patvērumu kaķītim, kuram bija maz cerību uz laimīgām vecumdienām savās mājās!