Arčija stāstam ir jauns, cerību pilns pavērsiens.

Sveiki, draugi un cīņubiedri!

Arčija stāstam ir jauns, cerību pilns pavērsiens.

Teju ikviens zina, kā ir tikt nepatiesi apsūdzētam, kad instance pēc instances atsaka palīdzību un sadarbību, jo kāds jau aizsteidzies priekšā un “šo to” sarunājis. Un tomēr – mēs zinām, tieši kuras dzirnas maļ lēni, toties labi. Šodien mums U komandai ir gaiši ap sirdi!

Īsumā: mūsu daudz cietušā suņa Arčija lietā tika veikta prokurora pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka Pārtikas un Veterinārā dienesta lēmums Arčija lietā ir prettiesisks un nepamatots. 08.06.2021. iesniegts prokurora protests, ar kuru tiek lūgts:

  • nekavējoties ierosināt tiesvedību, lai spriestu taisnu tiesu attiecībā uz visu Arčija, Ulubeles un viņa nežēlīgā saimnieka lietu.
  • atcelt 2 PVD lēmumus par administratīvo pārkāpumu, piemēroto sodu un rīcību ar mantu un dokumentiem.
  • konfiscēt Arčiju, lai viņš vairs neatgrieztos pie sava mocītāja. Līdz tiesvedības beigām viņa mājas būs Ulubele, kur viņš tiks aprūpēts un mīlēts.
  • galu galā – par to, ka Arčija bijušajam saimniekam (ja viņu tā var nosaukt) ne vien jāšķiras no Arčija, bet arī jāpiemēro 1000 eiro naudassods.

Īpaši svarīgi, ka šis ir juridisks precedents, kas uz visiem laikiem izmaina izpratni par attieksmi un atbildību mūsu mazo brāļu priekšā.🐾

Cīņa, protams, nav galā un gara tiesvedība vēl tikai sāksies, taču šis ir ļoti nopietns signāls tiem, kuri dzīvnieku uzskata par priekšmetu un kuriem šķiet, ka ar šo priekšmetu var darīt, ko vēlas.

Turpinām turēt īkšķus, domāt labas domas un darīt labus darbus.

Sirsnībā, Dzīvnieku patversme “Ulubele” 💛 🐾