Aicinām uz Ulubeles dārza svētkiem!

Šo sestdien, 12.jūnijā, Ulubeles rīkotajos dārza svētkos aicināti Ulubeles draugi un visi tie, kam rūp dzīvnieku tēma 21.gadsimta izpratnē!

Aicinām iepazīt Ulubeles Mājupceļu, dzīvnieku labturības mūsdienīgo izpratni un kopīgi atvērt jauno Noras Ikstenas dzejas grāmatu, kas veltīta viņiem – “dzilvēkiem”! Atverot šo grāmatu, Ulubele simboliski atkal ver durvis pasākumiem, kurus ar nepacietību jau gadu gaidījuši lieli un mazi Ulubeles brīvprātīgie palīgi! 

Ierašanās no plkst.11- mūsu viesi varēs pavadīt laiku priecīgā noskaņojumā līdz pat plkst.15.  Dalīsimies tikai ar pozitīvām emocijām – esam patiesi gandarīti, ka Ulubele radusi mājvietu Stopiņu pagasta Līčos jau 11 gadus! Būs svētki un dažādas meistarklases, pastaiga pa jauno Ulubeles Mājupceļu, garda torte mūsu iemītniekiem un citi pārsteigumi.

Īpašs mirklis (plkst.12:00) mūsu programmā būs Zvaigznes ABC tikko izdotās grāmatas atvēršana –  Noras Ikstenas dzejas, Vitālija Judina prozas un Lauras Rimšas ilustrāciju krājums “DURVE UN PARAPLĀNS”. Notikuma brīdī būs klāt gan autori, gan izdevēja Vija Kilbloka, grāmatas pirmās lapaspuses ar mums kopā lasīs sena Ulubeles draudzene Ilze Jurkāne.

Nora Ikstena: “Durve un Paraplāns manā dzīvē ienāca kā jau dzilvēki – ar tīru, skaistu suņa sirdi, mīlestību pret saviem cilvēkiem, kuri savukārt ir mani draugi. Un tad nu panti rakstījās paši – ar prieku un pieneni zobos.”

Ilze Jurkāne: “Ulubelē, daudzu cilvēku mīlestības, ziedojumu un darba rezultātā ir izveidots dzīvniekiem tik ļoti svētīgs un nepieciešams patvērums un mājas. Pa šiem gadiem ir izglābtas tūkstošiem dzīvnieku dvēselītes. Vienlaicīgi šie mīļie dzīvnieki ir mīlestības avots tūkstošiem cilvēkiem un ģimenēm. Ar lielu prieku jau gadiem atbalstu Ulubeli – šo dzīvnieku svētnīcu.”

Ilze Džonsone: “Par laimi šobrīd pandēmija atkāpjas un iecerētie dārza svētki Ulubelē lai ir prieka un atkalsatikšanās pilni, jo draugi nemitīgi jautā, kad atsāksies burvīgie pasākumi, brīvprātīgo instruktāžas palīgiem un cilvēcības skoliņas nodarbības mazajiem palīgiem. 11 darba gadu atzīmēšana, kopš Ulubele saimnieko Līčos, ir ļoti labs iemesls!”