Argo ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Argo Ulubelē nonāca pagājušā gada rudenī, kad tika izsaukti ķērāji par “lielu, bīstamu” suni Mangaļsalas dzīvojamā rajonā. Vietējie iedzīvotāji gan labi zināja šo sirmo suņu opi, kurš jau gadiem ilgi periodiski staigāja pa tuvējo apkārtni, nevienam ļauna nedarīdams, taču riskēdams pats pakļūt zem mašīnām.

🐾 Argo visu dzīvi bijis sargs rūpnieciskā teritorijā, kur regulāri mainījās īpašnieki. Sākumā par suni rūpējās, pieskatīja, bet ar katru īpašnieka maiņu interese un atbildība par suņa dzīvi zuda. Un tā Argo pierada pats rūpēties par sevi, līdz pirms pusgada nonāca Ulubelē. Lieki teikt, ka teritorijas īpašnieki pat nepapūlējās painteresēties, kas tālāk notiks ar viņu sargu, kaut tika informēti, ka suns nonācis patversmē.

Ļoti mierīgs un līdzsvarots suns – skaisti pūkainu kažoku un mīļām acīm – viņu pamanīja daudzi adoptētāji. Bet bija viens arguments, kas visus atbaidīja – Argo ir 12 gadi.
Patversmē Argo ar pateicību pieņēma visu – beidzot izbaudīdams mīkstu dīvānu, uzmanību un daudzu brīvprātīgo apčubināšanu un samīļošanu.

👣 Kādā maija rītā uz Ulubeli atbrauca Anželika – viņas mēŗkis bija atrast draugu – vidēja izmēra suņuku, piemērotu dzīvoklim, jo uzskatīja, ka lieliem suņiem dzīvoklī grūti. Iepazinusies ar vairākiem kandidātiem, Anželika sagaidīja no pastaigas Argo, kurš kandidātu rindā bija kā pēdējais – nav taču nekāds mazais vai vidējais – stalta auguma suns!
Anželiku uzrunāja tas, ka Argo pats pienāca klāt un labprāt uzreiz izveda viņu pastaigā, bija ļoti mīļš un draudzīgs -kāda iekšēja saikne abiem radās uzreiz. 😉Un vēl viens arguments – viņš taču ir dikti smuks! 👣🐾

🐕 Tagad Anželika raksta: “Ir pagājis teju mēnesis kopš Argo ir ienācis manā dzīvē kļūstot par ģimenes locekli. Esam viens otru vairāk iepazinuši un nu varu padalīties kā tad mums iet. Argo ir brīnišķīgs suns! Kopš pirmās dienas mājās viņš ir pieņēmis savas jaunās dzīves apstākļus un jauno ritmu.

Argo ir ļoti gudrs un paklausīgs, pacietīgs un ļoti mīļš! Viņam ir svarīgi atrasties tuvumā – sāk uztraukties un meklēt, ja no viņa redzesloka esmu izgājusi; visos darbos ņem līdzdalību, periodiski kontrolējot procesu!
Argo ļoti patīk pieglausties – kaut vai bišķīt, kaut vai ķepu pielikt klāt, un vienmēr ir gatavs, lai viņu glāsta un bužina.
Pastaigu laikā vienmēr turas blakus, lielākoties ir draudzīgs ar citiem suņukiem. Viņam ārkārtīgi patīk ikreiz meklēt jaunos maršrutus, kur vēl kādu “ziņu palasīt”.

Iepriekšējās dzīves pieredze ir atstājusi sāpīgu iespaidu uz Argo – ik nakti viņu moka murgi, taču pamazām ar to izdodas tikt galā.

Man ir milzumliels prieks, ka Argucis beidzot ir nonācis pie manis! Par to esmu bezgala pateicīga visai Ulubeles komandai – par jūsu labām sirdīm, par jūsu nenovērtējamo darbu, par izglābtām dzīvībām un par iespēju būt laimīgiem – gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem!!!”

❤️ Paldies, Anželika, ka devāt iespēju Argo beidzot sajust, kas ir Mājas! Lai jums saskanīgs un skaists laiks kopā, lai daudz jaunu maršrutu, ko abiem izzināt!

Argo

Argo ir 12 gadi un visu dzīvi viņš godprātīgi strādājis, pieskatot un sargājot uzņēmuma teritoriju Mangaļsalā. Saimnieki šo gadu laikā tur mainījušies gandrīz tikpat bieži kā Argo spalva, un ja sākumā par stalto Argo, viņa mammu un māsu rūpējās un uzpasēja, tad pašreizējie apsaimniekotāji neliekas ne zinis, ka uzticamais suns pazudis un atrodas patversmē.

Sak, nav suņa, nav problēmu. Tā nu Argo tagad vairs nestrādā, bauda vecumdienas opīšu voljērā un ļoti ilgojas pēc cilvēciskas uzmanības. Pēc rakstura viņš ir ārkārtīgi līdzsvarots un prātīgs, cienīgi iet pie pavadas, draudzējas ar visiem suņiem un mīl visus cilvēkus. Vajadzības gadījumā arī kaķi noteikti kļūtu par labiem draugiem. Viss, par ko viņš sapņo savās vecumdienās – lai cilvēks beidzot viņā saskatītu dzīvu jūtošu būtni, nevis teritorijas obligātu pielikumu un ķēdes aksesuāru. Jo viņš patiešām ir jūtīga un mīļa būtne… Un mums vēl ir laiks viņam likt to sajust…

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-29110