Jana, tagad – Anna!

JANAS stāsts ir atgādinājums, ka katram patversmes iemītniekam kaut kur šai pasaulē mīt Viņa Cilvēks – jautājums tik, pēc cik ilga laika viņi satiksies.
Tāpēc Ulubelē tik būtiska ir “no kill” ideja jeb dzīvības vērtības ideja – dodot otro iespēju katram un nešķirojot pēc vecuma, veselības stāvokļa vai patversmē nodzīvotā laika.
❗️Janai šī iespēja atnāca pēc 5 gadiem.

Ziņa, ka Jana dodas mājup, saraudināja visu U komandu. Beidzot! 5 gari gadi patversmē jaukai, dzīvespriecīgai, labestības pilnai suņu meitenei bija netaisnīgi smags likteņa pārbaudījums, tāpēc prieks un aizkustinājums neizsakāmi liels.
🐾 Gadiem ilgi Jana dalīja voljēru ar suņupuiku Riekstiņu – kad Riekstiņu šoziem adoptēja, Jana savā voljērā vairs nepieņēma nevienu – bieži palīda zem nojumes grīdas un skuma. Viņa vienkārši izmisīgi gribēja uz mājām.

👣Santa ar draugu Endiju atbrauca uz Ulubeli ar domu par seniora adopciju. Ieraugot Janu un izejot pastaigā, radās sajūta, ka tas ir viņu īstais suns. Viņi saka – nav kļūdījušies!☺️

Te jau vēstule no mājām:
“Anna ienāca mūsu dzīvē, jo vēlējāmies izglābt seniora sunīti un tā nu devāmies uz patversmi Ulubele.
Jana, kas ir pārtapusi par Annu, bija ļoti aktīva, kad viņu ieraudzījām, un izvedot pastaigā sapratām, ka vēlamies tieši viņu. Uzzinot, ka viņa bija nodzīvojusi patversmē jau 5 gadus, vēlējāmies dot viņai mīlošas mājas un ģimenes sajūtu.
Jau ir pagājis 1 mēnesis kopš Anna ir ar mums un viņa ir vismīlošākā un fantastiskākā ♥️.
Viņai ļoti patīk skriet pa lielo dārzu un viņā ir tik daudz mīlestības, ka katru dienu ar savu dzīvesprieku viņa iedvesmo mūs. Annai ļoti patīk spēlēties ar tualetes papīru, izmetot to pa visu dārzu, pirmoreiz to ieraugot domājām, ka ir uzsnidzis sniegs!
Sirsnīgs paldies Jums par to ka esat un glābjat dzīvnieciņus, kuri ir neaizsargāti, dodot iespēju viņiem sajust īstu mīlestību. Anna ir mūsu mājas dvēsele.
Santa & Endijs”

❤️ Paldies jums, Santa un Endij, par Ulubelē visiem tik mīļās Janas/Annas iespēju beidzot iegūt savu ģimeni! Lai skaists un piepildīts laiks visiem kopā!

Jana

Jaukā Jana, ieraugot cilvēku, koķeti mēdz piešķiebt galvu, aizrautīgi luncināt īso astes strupulīti un jautāt: “Nu, vai iesim?” Viņa ļoti mīl kopīgas pastaigas, kuru laikā ir gan rātni paklausīga, gan bērnišķīgi draiska, pieskaņojoties pastaigas biedru noskaņojumam. Sešus gadus vecā sunīte lielāko savas dzīves daļu pavadījusi patversmē – nesaprotami kāpēc, jo pēc dabas ir rotaļīga, draudzīga un kārtīga.

Mācēs saprasties ar suņu puikām, bet kaķus gan gribēs patrenkāt. Taču ņemot vērā viņas pieķeršanos cilvēkiem, pēc izskaidrojošām pārrunām un dažām paklausības nodarbībām, arī mājas kaķus sāks uzskatīt par kolēģiem. Janas vidējais augums un uzvedība ir piemēroti gan pilsētas dzīvei, gan dārza/sētas plašumiem. Pats svarīgākais – lai viņai būtu cilvēks, kuru saukt par savējo! 

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-10498