Atbalsts Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei

Esiet atsaucīgi un atbalstiet mūs, piedaloties mūsu rīkotajās akcijās un pasākumos, ziedojot dzīvnieku dzīvības saglabāšanai, kā arī to dzīves apstākļu uzlabošanai.

Patversmes darbinieki un tās iemītnieki lūdz visu labo cilvēku un dzīvnieku draugu palīdzību:

Patversmes dzīvnieki ļoti gaida savus pazaudētos vai jaunus saimniekus. Aicinām apdomāt un izlemt pozitīvi un atbildīgi par kāda patversmes dzīvnieciņa adopciju, dāvājot tam dzīvību, mājas sajūtu un draudzību.
Rīgas pilsēta apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē 14 dienas. Šīs divas nedēļas paskrien ātri, bet daudziem no patversmes iemītniekiem ar saimnieku atrašanu nepaveicas. Ja esat izlēmis dot kādam nelaimē nokļuvušajam patvērumu, brauciet uz Līčiem un no lielā suņu un kaķu pulka noteikti atradīsiet sev draugu uz mūžu.
Sākot no 15.dienas dzīvnieka uzturēšanas izdevumus uzņemas biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” (dzīvnieka diennakts uzturēšana 2.00 EUR). Ja variet uzdāvināt kādam no dzīvniekiem papildu laiku ar iespēju atrast tam saimnieku, Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes vajadzībām izveidots speciāls konts:

LV97HABA0551028353893
AS Swedbank, Swift: HABALV22
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993

Ziedojuma mērķī lūdzu norādiet, ko tieši Jūs vēlaties atbalstīt:
– Ziedojums Rīgas pilsētas patversmes labiekārtošanai;
– Ziedojums dzīvnieka uzturēšanai virs 14 dienām;
– Ziedojums suņu āra voljēru labiekārtošanai;
– Ziedojums.

Atbalstīt Līču dzīvnieku patversmi vari arī caur Ziedot.lv projektu “Izdari sirds darbu!

Lai kaut cik uzlabotu dzīvnieku turēšanas apstākļus patversmē, tās apsaimniekotājs biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” regulāri veic patversmes labiekārtošanas darbus, izveidojot jaunus voljērus un pastaigu laukumus. Patversmei ļoti nepieciešami: avīzes, tīras segas, dvieļi u.c. salokāmi materiāli dzīvnieku guļvietām, dzīvnieku barība, rotaļlietas u.c.

Pateicībā un cerībā uz sirsnīgu cilvēku atsaucību,
Ulubeles komanda
Tel.20203333, 27803333