Cilvēcības stunda

cilvēcības stunda

Šis ir laiks, kad mums pietrūkst laika – pietrūks laika teikt labus vārdus, pietrūkst laika uzsmaidīt un noglāstīt. Šis ir laiks, kad zeļ vienaldzība un bezatbildība.
Ulubele, kas apsaimnieko lielāko patversmi Latvijā – Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi piedāvā lielākiem un mazākiem bērniem izglītojošu sarunu par cilvēcību un arī NE-cilvēcību, par to, kāpēc ir tādas dzīvnieku patversmes, par to, kādam jābūt cilvēkam, lai patversmju praktiski nebūtu, kā arī par to, – kas jāzina katram atbildīgam suņa un kaķa saimniekam.
Par to, kā kļūt par jaunā vislatvijas portāla www.dzivniekupolicija.lv inspektoru un palīdzēt jebkuram pazudušam dzīvniekam pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās.
Esam gatavi braukt pie jums ciemos kopā ar mūsu četrkājainajiem draugiem, jo stāstam par dzīvnieku bez dzīvnieka klātbūtnes ir tukša skaņa. Visi dzīvnieki, kuri brauks mums līdzi, ir veseli, mācīti, sirsnīgi un mīl bērnus, kā arī jau pieraduši būt plašākas auditorijas priekšā.

cilvēcības stunda

Lielākos pasākumos bez sirsnīgām, izglītojošām sarunām piedāvājam arī nedaudz jautrības – rotaļas, konkursus un fotografēšanos kopā ar mūsu lieliskajiem, drusku smieklīgajiem, bet bezgala simpātiskajiem Ullu un Belli.

cilvēcības stunda

Arī dzīves skolā ir jāsāk iet no mazotnes. Kļūstot zinošāki un informētāki, kopā centīsimies mūsu līdzcilvēkus šai pasaulē darīt atbildīgākus un cilvēcīgākus.

Ja ir interese par cilvēcības stundas organizēšanu jūsu skolā, bērnudārzā vai iestādē, lūgums sazināties ar mums. Atkarībā no auditorijas vecuma piemērojamies ar Cilvēcības stundas tematiku. Esam gatavi mācīt un runāt par Cilvēcību sākot ar bērnudārza audzēkņiem līdz veco ļaužu pansionātu iemītniekiem.

Kontaktinformācija:
Tālrunis: 25473333
E-pasts: pasakumi@ulubele.org
Web: www.ulubele.org
Twitter: @Ulubele
Facebook: facebook.com/Ulubele
Draugiem: Draugiem.lv