Atklāts Ulubeles dzīvnieku dārzs!

12.septembrī Rudens talkas laikā ar lepnumu atklājām Ulubeles 🐈Kaķu dārzu, kas no sākotnējās ieceres ir pārvērties arī par trušu, auniņa, kazu un ežu patvērumu jeb

💛 ULUBELES DZĪVNIEKU DĀRZU💛!

Sapni par Ulubeles Kaķu dārzu mēs auklējām 3 gadus, taču līdzekļu trūkuma dēļ tas tapa ļoti lēni. Šajā vasarā, kad pie mums nonāca kaziņa, Skanstes dārziņu bezsaimnieka kaķu kolonija, auniņš un ežu bērni, sapratām, ka atkāpšanās ceļa vairs nav un dārzam jātop tūlīt!

💛 No sirds pateicamies ❤ ikvienam ❤ , kurš 3 gadu garumā piedalījies dārza tapšanā, lai sapnis pārvērstos īstenībā! ❤

💛 Liels paldies 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv par ziedojumu siltumsūkņa iegādei!

💛 Esam aizkustināti un līdz sirds dziļumiem pateicīgi kompānijai Estoty LLC! Pēc iepazīšanās ar dārza tapšanu, kompānijas vadība nolēma ziedot visu nepieciešamo summu dārza pabeigšanai!

💛 MILZĪGS PALDIES! 💛

Šobrīd gatava ir dārza pirmā kārta – nosiltinātas un iekārtotas iekštelpas, ievilkts ūdens, elektrība un uzstādīts siltumsūknis.

🔴 Vēl priekšā daudz darba, tāpēc ❗️ meklējam kvalificētus, pieredzējušus meistarus, kas gatavi ķerties pie darba jau tūlīt❗️

🔴 Ulubeles apmeklētājus, draugus un atbalstītājus aicinām braukt talkā, lai palīdzētu ar svaigu zaru slotiņu sagatavošanu un zāles, avenāju sapļaušanu/sagriešanu mūsu svaigēdājiem.

🔴 Dāvanā droši var atvest tādus kārumus kā kāpostgalvas, burkānus, kabačus, ķirbjus, labas kvalitātes kartupeļus un citus gardus dārzeņus un zaļumus, kuri, starp citu, ļoti garšo arī visai U komandai! 😉 Jau iepriekš paldies!

Uz tikšanos Ulubeles Dzīvnieku dārzā! Kopā mēs esam spēks!💕