Džerijas stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Džerija – maza, trausla suņu omiņa patversmē nonāca tāpēc, ka saimniece vairs nespēja par viņu parūpēties. Smaga sirds un dziļas skumjas gan cilvēkam, gan sunim, gan tiem, kam jāmēģina uzmundrināt un darīt visu, lai viņām abām būtu mierīgs prāts un labāka dzīve turpmāk.

Sabijusies un sevī ierāvusies Džerija vēl kādu brīdi cerēja, ka viss atkal būs vecam. U komanda viņu mierināja un cerēja, ka Džerijas mīlīgais skatiens un laipnā daba kādam sirdscilvēkam būs svarīgāka par viņas gadu skaitu un sirmot sākušo kažociņu. Un tā arī notika.

👣 Uz patversmi atbrauca Ketrina – viņas ar meitiņu Aišu bija ieraudzījušas Džerijas bildi instagramā un brauca iepazīties. Ketrina saprata, ka grib, lai Džerija ir daļa no viņu ģimenes:

“Arī gados veci sunīši ir ir pelnījuši dzīvot ģimenē. Un viņiem ir priekšrocība salīdzinājumā ar kucēniem – viņi negrauž mēbeles un apavus!” 🧡

Un tā Džerija ierausās klēpī mammai Ketrinai un devās savā jaunajā dzīvē. 👣🐾

Ketrina smejas, ka Džerija nemaz neizskatās pēc 10-gadīga suņa, viņa ir diezgan aktīva un viņai ir fantastiska ēstgriba:

“Mazā dāma ir ģimenes mīlule un pilnvērtīgs ģimenes loceklis. Viņa ir aktīva un viņai patīk visur būt man līdzās. Brīnās un izrāda neapmierinātību, ja atstājām viņu vienu mājās. Džerijai ir ļoti svarīgi būt blakus savam cilvēkam.

Bieži braukā ar mammu (mani) ar riteni, ir izbraukusi arī ar laivu. Noskaidrojām, ka mazā dāma māk peldēt. Naktīs guļ mammas gultā. Mēdz būt arī agresīva, bet mēs iemācījamies viena otru saprast 😊.”

❤️ Paldies par mazās omiņas skaisto un pilnvērtīgo dzīves laiku, ko nemaz negribas saukt par vecumdienām! Lai dzīvespriecīgs un darbīgs laiks kopā!

🧡 Stāstu turpina fotogrāfijas no Džerijas un viņas ģimenes darbīgās ikdienas.

♥️❗️ Mazā suņu omiņa Džerija Ulubelē bija trīs mēnešus. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!