Baltā Bella

Labvakar visiem! Vēlamies pastāstīt un parādīt jūsu un tagad jau mūsu Bellu! Tādi kādi viņi ir mājās … suņi no patversmes Ulubele 🙂 Īss stāsts kā mēs sākām dzīvot kopā: Brauciens ar mašīnu no patversmes uz jauno mājvietu izdevās lielisks! Pēc piecām minūtēm Bella sēdēja saimnieka klēpī un skatījās pa logu!

Mīļotie kaķi jau pirmajā dienā saprata, ka saimnieki ir pārveduši vēl vienu mīluli, kuru nepieciešams iemīlēt pēc iespējas ātrāk 🙂 vai arī būs jādzīvo dzīvokļa augšējos stāvos. Pusdienas, vakariņas un miegs pirmajā dienā pagāja lieliski. Vakarā visi pārējie ģimenes locekļi ieradās iepazīties ar Bellu, bet viņa jau gulēja un krāca.

Tagad Bella apmeklē skolu, viņai patīk skriet pakaļ putniem un viņa labprāt paguļ dīvānā, kamēr saimnieku nav mājās. Kaķiem Bella pagaidām nepatīk, jo viņa skraida tiem nopakaļ un uzspiež savu mīlestību un draudzību. Paldies jums, patversmes darbiniekiem, par milzīgo darbu, kuru reizēm pat nemana, par jūsu pacietību, vēlmi vienkārši palīdzēt un vienkārši dot cerību un dzīvību.