BALTA dāvina Ulubeles komandai nelaimes gadījumu apdrošināšanu 2024. gadam

Ulubeles komandai šis gads iesākās ar patiesi jauku pārsteigumu no apdrošināšanas sabiedrības BALTA: līdz pat gada beigām esam apdrošināti ar BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kas sniegs atbalstu, ja apdrošinātajai personai gūta trauma vai gadījusies saslimšana.

Komunikāciju vadītājs Toms Sadovskis teic: “Starp mūsu 600 darbiniekiem visā Latvijā ir daudzi ķepu draugi, tāpēc paši lutinām savus mīluļus, kā arī cenšamies palīdzēt tām ķepām, kam nav tik ļoti paveicies ar mīlošām mājām. Esam īpaši priecīgi un gandarīti gan brīvprātīgi darboties Ulubelē, palīdzot teritorijas uzkopšanas darbos, gan darīt to, ko protam vislabāk – apdrošināt, dāvinot Ulubeles komandai nelaimes gadījumu apdrošināšanu uz visu 2024. gadu. Nelaimes gadījumu apdrošināšana turpmāk Ulubeles komandai sniegs finansiālu atbalstu, ja notiks kāda trauma, saslimšana pēc ērces koduma un citos gadījumos, kad notiek negaidītais, dodot sirdsmieru un palīdzot vienmēr saglabāt optimismu. Mēs no sirds rūpējamies, lai cilvēki, kas ikdienā ar savu darbu palīdz citiem, būtu pasargāti gan darba gaitās, gan ārpus tām.”

BALTA kolektīvs regulāri piedalās patversmes Ulubele sakopšanā.

Aktivitāte Ulubelē nekad neapstājas, darbs dzen darbu, un diena paiet nemanot. Tāpēc Ulubeles komanda ir ļoti pateicīgi par šo iespēju, jo BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšana nosedz gan aktīvas rīcības laikā gūtas traumas, gan, piemēram, saišu, muskuļu, cīpslu savainojumus un ērču izraisītas saslimšanas gadījumus, kas ir ļoti būtiski, ņemot vērā, ka daļa Ulubeles teritorijas iestiepjas mežā.

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir lielākais apdrošinātājs Latvijā, kas piedāvā plašu apdrošināšanas produktu klāstu, tostarp mājdzīvnieku apdrošināšanu.

Ulubeles ķepaiņi pateicas par atbalstu, kuru mums sniedz mūsu plašā kopiena. Darbs patversmē lielā mērā balstās uz brīvprātības un misijas apziņas principiem, un mums ir svarīgi zināt, ka ir tik daudzi uzņēmumi un cilvēki, kuri novērtē mūsu darbu. Mūsu izvēlētais ceļš nav viegls, bet sabiedrības atsaucība mums dod prieku, enerģiju un motivāciju! Paldies jums, ka varam kopā veicināt labklājību mūsu kopienā!

Četrkājainie mīluļi ir laipni aicināti paviesoties un “pastrādāt” kopā ar saimniekiem. Foto no BALTA Balvu filiāles.
Četrkājainie mīluļi ir laipni aicināti paviesoties un “pastrādāt” kopā ar saimniekiem. Foto no BALTA Balvu filiāles.