Barsiks

Staltais, čomiskais BARSIKS: vai tiešām esmu opis? Parunāsim par to…♥

Suns BARSIKS un kaķis Wongs, par kuru iepriekš stāstījām, ir divi draugi seniori, kas Ulubelē nonāca pēc saimnieka aiziešanas Dieva mierā. 11 gadus vecais Barsiks sākumā bija ļoti sabijies, ierāvās stūrī un neuzticējās nevienam. Viņš visu saprot un visu pārdzīvo pa īstam. Bet dzīve turpinās un kaut kā ar to mums katram jātiek galā. Arī viņiem – mūsu visuzticamākajiem draugiem.🐾

Iet laiks un Barsiks samierinas, piemērojas. Mēs redzam, ka patversmes dzīve viņam joprojām ir liels stress. Pavisam samierināties spēs vienīgi mājās – klusumā, bez liekiem trokšņiem, citiem suņiem un svešiem kaķiem.

Barsiks ir PERSONĪBA, kam nav atraktīvi vizuāli efekti, bet piemīt dziļi slēpta personības harizma. Stalts, drosmīgs suns, kura būtība jāiepazīst un jāizprot. Ja godīgi – raksturā ļoti līdzīgi ar kaķi Wongu – abi gudri un draudzīgi. Ar lielu mīļuma potenciālu savējiem, tomēr bieži atkarīgi no garastāvokļa izpausmēm.

Uz svešiniekiem Barsiks skatās ar greizu aci – pastaigāties var kopā iziet, bet, būsim godīgi, pirmajā tikšanās reizē nekāda draudzība neveidosies. Barsiks ir par pārbaudītām vērtībām.Ar Barsiku būs jābrauc sadraudzēties vairākkārt. Nederēs cilvēkiem, kuriem nav pieredzes ar suņiem, neieteiksim arī ģimenei ar maziem bērniem. Barsiks nav agresīvs, drīzāk impulsīvs – tāds, kuram pa reizei jāierāda robežas – ar mīlestību un izpratni. Ja Barsiks saimnieku sapratīs, tad bez ierunām pieņems visu. Vēlamākie apstākļi: vienīgais suns mājās. Ideālā dzīve Barsikam būtu privātmāja ar iespēju iet iekštelpās, kad vien vēlās.

Attiecības ar kaķiem ir vēsturiskas, jo Ulubelē nonāca kopā ar kaķi Wongu. Taču Barsiks attiecībās ir izvēlēgs – vai bez pretenzijām spēs pieņemt jebkuru citu kaķi – nesolām.

Patversmē Barsiks ir stresains, tāpēc lūdzam pēc miera un klusuma, lai beidzot nomierinātos un izstāstītu savu dzīves pieredzi. 🙏

Barsiks ir seniors un mājup dosies ar Ulubeles Zelta veselības polisi.

Taču ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti staltā opja Barsika un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Barsiks Ulubelē kopš pavasara. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!