Dingo

Nopietnais Dingo ❤

Dingo ir skaists un nopietns suns. Savējiem ir un būs mīļš, gudrs un bezgala uzticīgs 🤗 Dingo ir tas suns ar kuru jāiepazīstas, jāsadraudzējas un jāatrod kopīga valoda. Ir jārēķinās, ka iepazīšanās prasīs laiku un pacietību, kura līdz šim cilvēkiem ir pietrūkusi.

Savējos viņš ir gatavs aizsargāt kā īsts miesassargs jebkurā dzīves situācijā, tādēļ nepieciešams saimnieks, kuram ir pieredze ar suņiem. Dingo zin komandas, bet saimniekam jārēķinās, ka vajadzēs nodarbības ar kinologu, lai saimnieks iemācītos sadarboties ar Dingo un likt lietā viņa aso prātu. Ja Dingo netiks nodarbināts, viņš noteikti izdomās, kur likt savu enerģiju un apķērīgo prātu un esam diezgan pārliecināti, ka saimnieks nebūs par suņa izdomāto sajūsmā. Saimniekam jābūt gatavam aktīvām pastaigām katru dienu un dažādām nodarbībām ar suni, jo Dingo ļoti patīk mācīties visu ko jaunu. Ar īsto saimnieku Dingo būs superkomanda 😊

Dingo nederēs ģimenē ar maziem bērniem. Viņš var mācīties sadzīvot ar neuzbāzīgu kucīti, bet labāk jutīsies kā vienīgais suns ģimenē. Dingo vislabāk jutīsies dzīvojot privātmājā ar iespēju iet arī iekšā, bet vēlreiz vēlamies uzsvērt- Dingo nepieciešamas regulāras pastaigas un nodarbības ar saimnieku!

Gaidām nopietnus interesentus ciemos patversmē 🙏

Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Dingo un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Dingo Ulubelē mīt jau 2 gadus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!