Basteta

Basteta


Nu jau trīs mēnešus pie manis dzīvo kāds no Jūsu bijušajiem iemītniekiem – pelēka kaķenīte, kurai tagad ir vārds – Basteta (par godu senēģiptiešu dievietei).
Basteta ir ļoti mīlīga, bet tanī pašā laikā ar diezgan kareivīgu raksturu. Jau pārbaudījām, ka citus kaķus viņa IENĪST vārda tiešākajā nozīmē, bet suņus pacieš. Viņai tagad ir “draugs” – suns Anrī. Ciemos pie Anrī nodzīvoja divas nedēļas, kamēr biju ārpus Latvijas. Sākumā pat tuvumā nelaida – šņāca un spļaudījās, bet pēc tam jau suns varēja paiet garām bez problēmām.
Man patīk tas, ka Bastetai nav problēmas ar vides maiņu – viņa labi jūtas visur – mājās, ciemos pie suņu puikas Anrī.
Bastetai ļoti patīk, ka viņai pievērš uzmanību. Ja tā nenotiek, tad viņa panāks uzmanību – vai nu apgulsies uz portatīvā datora, vai nu sāks tramdīt maisiņu.

Basteta

 

Basteta


Viņai ļoti patīk spēlēties ar končām – ja kāda Bastetas rotaļlieta ir kautkur nozudusi, tad arī konča noder par labu čaukstošu rotaļlietu.
Nu ļoti runātīga kaķenīte – man atliek pazust uz 5 minūtēm no istabas, kā Basteta mani sauks atpakaļ ar skaļu “murrņau”.
No rītiem abas reizē ceļamies un vakaros reizē ejam gulēt. Basteta no gultas izlien tikai tad, kad vismaz viena no manām kājām ir uz grīdas. Ja tikai pakustos vai pieceļos sēdus – viņa turpinās sēdēt uz gultas – pacietīgi gaidīs.

Basteta


Sadzīvojam ļoti labi. Esmu laimīga, ka mani katru vakaru pēc darba sagaida mana mīlulīte. Jā, Bastetai ir arī iesaukas – Murzilka, Šipučka. Murzilka – tāpēc, ka viņa lielāko daļu dienas pavada ar skaļo – murrņau un Šipučka tāpēc, ka visu laiku šņāca uz Anrī.

Tas tā īsumā viss – lielais MURRRRRŅAU no Bastetas un milzīgi sveicieni no manis. Ceru, ka arī pārējie patversmes iemītnieki atradīs sev mājas. 🙂

Ac,
Airita & Basteta