Fuksis sveicina!

Sveicieni visiem dzīvnieku draugiem no suņuka Fukša un Ulubeles komandas!

Fuksis
Suņu puika vārdā Fuksis Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē nonāca š.g. aprīļa beigās pēc auto traumas. Skats uz dzīvnieku bija ļoti bēdīgs, jo abas pakaļkājas bija pilnībā nekustīgas un sākumā pat šķita, ka šo traumu nekad nevarēs izārstēt. Bet nekad nesaki nekad … 🙂
Šajos 3 mēnešos, kopš Ulubeles aprūpē dzīvo suņuks, Fuksim tika veiktas 2 operācijas un dakteri prognozēja – ja Fuksis tiks peldināts katru dienu un viņam ikdienu tiks veiktas mugurkaula un pakaļkāju masāžas – pastāv cerība, ka suns tomēr ar laiku iemācīsies atkal staigāt un varbūt pat sāks skriet uz visām četrām ķepām.
Patversmes apstākļos nav iespējams nodrošināt tik individuālu, dārgu un ļoti laikietilpīgu aprūpi kāda nepieciešama Fuksim, tāpēc Ulubeles komanda jūnija sākumā izlēma aicināt dzīvnieku draugus nākt palīgā. Taču pats svarīgākais bija Fuksītim atrast jaunus saimniekus vai vismaz pagaidu mājas. Fuksītis ļoti ilgu laiku, pacietīgi gaidot, dzīvoja klīnikā un ārstēja savas pakaļkājas.
Uz vasaras saulgriežu svētkiem jeb „Jāņiem” Fuksītis tika pie fantastiskas dāvanas. Patversmes brīvprātīgais palīgs Jānis izveidoja sunim ratiņus. Pateicoties tiem, Fuksis var skriet, spēlēties un izbaudīt ātrumu, jo savos nepilnos 2 gados ir ļoti aktīvs suns ar diezgan nešpetnu raksturiņu un milzīgu dzīvesprieku.
Sīkāk par to kā Fuksītis tika pie ratiņiem lasiet un skatieties šeit: http://www.tvnet.lv/zala_zeme/dzivnieki/383062-avarija_traumetam_sunim_izveido_ratinus_skriesanai

Ulubeles palīgā sauciens – atrast Fuksim jaukus saimniekus – aizkustināja ļoti daudzus, kuri, jūtot līdzi suņuka nelaimē un vēloties viņam palīdzēt, izlēma finansiāli atbalstīt Fukša ārstēšanu un aprūpi. Ulubeles komanda saka milzu paldies par 3 mēnešu laikā sniegto materiālo atbalstu Fuksim un patversmes pārējiem dzīvnieciņiem. Pateicoties jums kopā ziedoti 1 496, 25 Lati, saņemti ļoti jauki atbalsta e-pasti un maksājumu komentāri, piem, Fukušima ārstēšanai, Fuksi turies, Fuksim un pārējiem bēdu brāļiem un māsām patversmē, novēlu Fuksim visdrīzāk atkal skriet uz visām 4, Ulubeles meitenes ir visforšākās u.c. No šiem līdzekļiem apmaksātas abas Fukša operācijas un ilgstošais aprūpes laiks klīnikā, pārējie patversmes iemītnieki tikuši pie kvalitatīviem atblusošanas līdzekļiem, bet patversmes vecie suņi – pie labiem vitamīniem. Pateicoties Fukša lielajam atbalstītāju skaitam, Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos tagad ir baseins suņu peldināšanai. To izmanto visi tie suņi, kuriem tas patīk vai nepieciešams pēc traumām, lai ātrāk izveseļotos.
Fuksis
Taču pats galvenais uz ko Fuksis joprojām cer, ir vismaz pagaidu mājas un īpaša aprūpe, lai Fuksis ātrāk varētu atgūt staigāšanas prasmi. Fuksi katru dienu jāpeldina un jāveic masāžas, kas ir laikietilpīgs process un patversmes apstākļos nodrošināt šo viņam tik individuālo aprūpi ir gandrīz neiespējami. Tomēr Fuksis jau reizēm patstāvīgi uzceļas uz visām četrām ķepām un drusku steberē :).

Rūpēs par dzīvniekiem un cieņā par dzīvnieku draugiem,
Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes apsaimniekotājs
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”

P.S. Katru dienu Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē uzturas 130 suņi un 60 kaķi, kuri ļoti gaida, kad viņiem atbrauks pakaļ viņu saimnieki. Viņi joprojām cer, ka bija nejauši nomaldījušies, bet dzīvnieku ķērāji nogādājuši viņus īslaicīgā patvērumā. Viņi pacietīgi un uzticīgi gaida, kad tik ļoti mīlētais un ar saviem darbiem aizņemtais saimnieks beidzot atbrauks pakaļ un vedīs uz mājām. Viņi gaida patversmē un cer, ka saimnieks meklēs un piezvanīs t. 27803333 vai apskatīsies bildes www.ulubele.org… un… noteikti atbrauks…???
Mēs, Ulubeles komanda, ik dienu gaidam un ceram kopā ar viņiem…
Ja tu, saimniek, tomēr nebrauc, tad mēs ceram, ka tev ir vismaz kauns. Mēs ticam, ka par savu rīcību ir liels kauns arī Fukša kādreizējam “saimniekam”.

Savukārt, dzīvnieku draugus aicinām mums talkā atbalstot Rīgas pilsētas patversmē nonākušos dzīvniekus. Jūs varat palīdzēt dažādos veidos:
1. Izlemt atbildīgi par kāda patversmes iemītnieka adoptēšanu un draudzību uz mūžu.
2. Iesaistīties patversmes brīvprātīgo palīgu pulkā.
3. Palīdzēt finansiāli:
LV97HABA0551028353893
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
„Jaunsalenieki”, Salaspils pilsēta, LV-2121
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
vai projekts „Izdari sirds darbu” ziedot.lv
vai zvanot pa ziedojuma tālruni 90006083, viens zvans ir 1.00 Ls.

Paldies!