Bērni un jaunieši grib, var un dara

Bērni un jaunieši nereti mūs pārsteidz ar savu izdomu un aktivitāti. Projekta “Atbildīgs, izglītots, iesaistīts” viena no aktivitātēm ir Sociālo kampaņu konkurss. Bet jau pirms konkursa izsludināšanas vēlamies dalīties priekā par bērnu un jauniešu sagatavotiem pārsteigumiem Ulubelei.

Jaunmārupes pamatskolas 1.d klases skolnieču akcija Ulubelei
Ulubeles komanda un astaiņi saka mīļu paldies Jaunmārupes pamatskolas 1d. klases trim meitenēm – Emīlijai, Lienei un Evelīnai – par akcijas organizēšanu, dāvanām un ciemošanos patversmē, un visiem, visiem, kas palīdzēja un ziedoja.
Meitenes izdomāja skolā vākt ziedojumus dzīvniekiem, kas atrodas patversmē.
Nedēļas garumā pašas saviem spēkiem izveidoja plakātu, kur visi skolas bērni tika aicināti gan ziedot pa ziedojumu tālruni, gan arī atnest ziedojumu: pārtiku, sedziņas, kartonu.

foto
foto
foto

 

Ulbrokas vidusskolas 6.klašu skolēnu izstāde Ulubelei
Ulbrokas vidusskolas 6.klases mums sagatavoja īpašu izstādi – reklāma Ulubelei, ko bija gatavojuši paši bērni.

foto

Pārsteidzoša ir darbu daudzveidība un izpratne par dzīvnieku patversmes būtību: tās ir tikai pagaidu mājas, jo dzīvniekam ir vajadzīgs savs Cilvēks, sava Māja.

foto

Bet tas vēl nav viss! No skolēniem saņēmām dāvanā šādu sveicienu 🙂
Bērnu rakstīti dzejoļi un stāsti par dzīvniekiem, par atbildību, par prieku, ko sniedz dzīvnieki, un arī par Ulubeli. Šo grāmatu noteikti turēsim godā Ulubeles grāmatplauktā “Vairosim cilvēcību!”

Studentu izveidoti plakāti
Biznesa augstskolas „Turība” Studējošo pašpārvalde (BAT SP), sadarbībā ar Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvaldi (LU BF SP), Rīgas Tehniskās universitātes Studentu pašpārvaldi (RTU IEVF SP), Ekonomikas un Kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldi (EKA SP) un deju studiju „PRO-X” organizē talku Ulubelē un šim pasākumam izveidojuši skaistus plakātus.

foto
foto
foto
foto