Bingo Brālēns

Sveiki, mīļā Ulubele, no Bingo Brālēna (jeb nu jau Robīša) saimniekiem.

BingoBralens


Robītis pie mums jau ir vairāk kā gadu. Es nevaru pat vārdos pateikt tik lielu Paldies par mūsu ģimenes mīluli, labāku suni ir grūti iedomāties. Citreiz iešaujas prātā doma, kāpēc tieši mums tā paveicās. Tas bija sniegots Marta rīts, kad nolēmām aizbraukt pie Jums, tajā brīdī bija karantīna, bet BB (Robīti) mums iedeva pastaigāt. Es nespēju pat klausīties vardā “norezervēt”, viņš bija pie mums taja pašā dienā. Robītis ir vienkārši fantastisks, audzināts, gudrs un klausīgs. Gribu cilvēkiem pateikt, ka pilnīgi aplami, ka patversmēs ir problemātiski dzīvnieciņi. Viņi ir tik mīļi, pateicīgi. Jāsaka ka pirmo mirklīti viņš izskatījās bēdīgs, viņam bija ļoti bail, ka neviens nepārnāks mājās. Robītis nerej, viņš klusiņām gaida. Bet tagad pēc gada Viņš beidzot ir sapratis, ka mājās mēs pārnākam, ka ejam pastaigās. Viņš ļoti priecājas un lēkā, kad esam klāt.

foto

Viņš ļoti mīl mūsu ģimenes kaķi, bet ļoti grib medīt kaķus uz ielas, jāteic viņš tikai tiem joņo nopakaļ, uzdzen kokā, bet pāri nekad nedara. Gada laikā Robītis ir rējis 3 reizes (uz kaķi). Blēņas Robis dara maz, šad tad viņam ieinteresē miskastes saturs, divreiz garšīgs telefona lādētājs. Bet… Ir viena lieta, ja pirms izieshanas no mājas es pasaku: VIETĀ, BLĒŅAS NEDARI! vienmēr viss ir kārtībā, kad aizmirstu un esam majās pavēlāk… ir gadījies, bet tas ir sīkums.

foto

Robītis naktī guļ gultā pie mazās meitiņas, bet viņš labi zin, ka no rīta pēc pamošanās samīļošanas rituāls ir ļoti nepieciešams un tā ir tā reize, kad Robītis drīkst ielīst arī pie mums gultā un tiek bužināts un kužināts.

foto
foto
foto


Bingo Brālēns ir vienkārši fantastisks suns, viņu apbrīno un pazīst visi kaimiņi. Robītis ir mūsu ģimenes loceklis un ir vienkārši fantastiski, ka tieši mums Ulubele iedeva šo mīļumiņu. Mēs mēdzam apciemot Ulubeles draugus gadatirdziņos. Novēlam visiem, vēloties dzīvnieciņu, atcerēties par šiem patversmes draugiem! Tās viņa pateicīgās actiņas… viņš tiešām šķiet katru rītu saka mums paldies.