Brīvprātīgais darbs nav izklaide. Izlasi par palīdzību Ulubeles iemītniekiem Līču patversmē

Prieks, ka arvien vairāk cilvēku brauc uz Līčiem, lai atbildīgi izvēlētos un vestu mājās kādu no patversmes iemītniekiem. Prieks par palīgiem, kuri izved suņus garākās pastaigās, ziedo dzīvniekiem savu laiku, pārtiku un citas noderīgas lietas. Ulubele atvērusi patversmes vārtus visiem, kuri grib un var palīdzēt. Ulubele ir lieliska vieta, kur atbildības stundas mācīt arī saviem bērniem. Ulubelē gaidām visus, kuri respektē patversmes iekšējo kārtību, jo patversme nav izklaides vieta, bet gan noklīdušu un pamestu dzīvnieku patvērums, kur 1.kārtām tiek gādāts par dzīvnieku labsajūtu.

14.11.2014

Izbraucot cauri mežam, nonākot pie Ulubeles vārtiem, pirms ienākt, visi ir aicināti izlasīt mūsu iekšējās kārtības noteikumus. Tie nav formāli, bet izstrādāti, ņemot vērā mūsu 4 gadu ilgo un ne vienmēr pozitīvo pieredzi Līčos darbā ar apmeklētājiem. Noteikumi radīti, lai nekaitētu dzīvnieku veselībai un labsajūtai, kā arī lai rūpētos par visu drošību.
Pie Līču lielajiem vārtiem noteikumi piestiprināti liela plakāta veidā. Izlasi, nāc iekšā patversmē un piesakies pie administratora, pastāstot, kā gribi un vari palīdzēt. Ja vēlies palīdzēt staidzināt suņus, ieklausies kopēju norādījumos. Pirms dzīvnieku staidzināšanas, jāparakstās apmeklētāju žurnālā, apstiprinot, ka noteikumus ne tikai izlasīji, bet esi gatavs cienīt Ulubeles komandas darbu un rūpēties par astaiņu labsajūtu tos atbildīgi ievērojot.
Ja vēlies atbraukt ciemos kuplākā skaitā (5 un vairāk cilvēki), tad savu apciemojumu, lūdzu, piesaki, rakstot vēlamo apmeklējuma dienu un laiku uz e–pastu: pasakumi@ulubele.org, neaizmirstot norādīt savu tālruņa numuru.

Priekšā daudz brīvdienu. Brauc droši palīgā. Šī brīža aktualitātes Līču patversmē ir:
• gaidām palīgos stiprus puišus, kuri gatavi pielikt roku Jāzepa un Reksas mājas tapšanā, piedaloties komunikāciju tranšejas rakšanā;
• dāmas gaidītas uz sakopšanas darbiem – lapu grābšanu un celiņu slaucīšanu;
• suņiem nepieciešamas kakla siksnas no kucēnu izmēra (ar plastmasas klipšiem) līdz 60 cm garumam pieaugušajiem suņiem (vislabāk ar caurumkniedēm visā siksnas garumā);
• nepieciešamas pastaigu pavadas. Ērtas ir brezenta 3m garas vai īsākas mazākiem sunīšiem;
• kaķiem nepieciešami nagu asināmie un cementējošās smiltiņas;
• vienmēr aktuāli ir pēc iespējas kvalitatīvāki konservi dzīvniekiem;
• vajadzīgas avīzes kaķu tualetēm un kucēnu paklājiem.

Paldies visiem atbalstītājiem, kuri uz Līčiem atved barību, siltas segas un citas ļoti noderīgas lietas mūsu astaiņiem. Paldies visiem, kuri ziedo naudu ziedojumu kastītē, zvanot vai pārskaitot kontā. Vislielākais paldies tiem, kuri to dara un turpinās darīt, saprotot un respektējot, ka patversmes iekšējā kārtība ir jāievēro pilnīgi visiem – nešķirojot, cik liels barības maiss vai cita veida ziedojums atvests un/vai pārskaitīts.

Izlasi noteikumus!

Brauc ciemos, tiekamies Līčos! Apģērbies ērti un praktiski, neaizmirsti cimdus 🙂

Ulubeles komanda
Tālruņi: 20203333, 27803333, 27863333
E–pasts: pasakumi@ulubele.org