Dalība Balttour 2015

Lielajā Ķīpsalas hallē notika 22.starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus. Plašākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu, kur klātienē gūt iespaidus un iepazīt jaunākās tūrisma iespējas Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.
Mums bija lieliska iespēja iepazīstināt izstādes dalībniekus un apmeklētājus ar savu – dzīvnieku pansijas „Ulubele” darbības nozari. Mūsu stends bija visapmeklētākais, jo mums līdz uz izstādi devās trīs „Ulubeles” komandas biedri – skaistā, gudrā suņu meitene Vika, un divi biedri no kaķu cilts – burvīgais Mailo un smalkā, mīļā Sise. Viņi stāstīja par savu dzīvi, par sastaptajiem cilvēkiem, par mājām, kuras pašlaik ir patversme, un par milzīgām ilgām pēc Sava cilvēka un Savām mājām.
Kopā stāstījām par sirds darbiem, kuri katram ir pa spēkam, ja ir vēlme palīdzēt patversmē nonākušajiem dzīvniekiem. Mēs aicinājām uz aktīvām pastaigām svaigā gaisā, uz relaksējošiem kaķu glāstīšanas seansiem, dāvanā pretī saņemot īstu mīlestību, cerot, ka katrs „Ulubeles” iemītnieks reiz satiks Savu Cilvēku!

foto
foto
foto
foto
foto