Dalība Grāmatu izstādē 2015

foto


Trīs dienas – no 27.februāra līdz 1.martam – Ķīpsalā notika svētki tiem, kuriem grāmatas ir kā labākais draugs. „Latvijas Grāmatu izstāde 2015” jau 18.reizi pulcēja izdevējus, rakstniekus, tulkotājus, lasīt kāros bērnus, grāmatu mijējus, kā arī visus tos, kuriem lasīšana sagādā neviltotu prieku.
”Ulubeles” stendā bija iespēja iepazīties ar grāmatām par mūsu “mazajiem brāļiem un māsām”, par viņu dzīvesstāstiem, par atmiņām, par sāpēm, par prieku, par visu to, ko jūt un piedzīvo māzās sirdis. Mūsu stendu kuplināja patversmes iemītnieki – sunītes Sāra, Džesika, Vika un jau mājas ieguvusi bijusī patversmes iemītniece – lielsune Olga. Mūsu pulkā bija atraktīvās “Ulubeles” lelles Ullu un Belle, kuru tēlos iejutās patversmes brīvprātīgie.

foto

 

foto


Kā allaž, “Ulubelei” bija lieliska iespēja iepazīstināt izstādes dalībniekus un apmeklētājus ar savu – dzīvnieku pansijas „Uluble” – darbības nozari. Izstādes apmeklētājiem stāstījām par Cilvēcību, par Atbildību, par Mīlestību.
Piedaloties grāmatu svētkos, Ulubele turpina akciju – „Vairosim cilvēcību”. Ikviens tiek aicināts papildināt mūsu grāmatu skapi gan atnesot grāmatu, gan arī virtuāli. Kopā turpināsim veidot virtuālo bibliotēku „Vairosim cilvēcību”, ko ikviens varēs aplūkot un smelties pozitīvas emocijas Ulubeles mājas lapā www.ulubele.org.