Drako

Sveicieni no pūkainā patversmes ex-Tobīša!
Kas gan varēja iedomāties, ka drēbju maisu nogādāšana patversmē varētu beigties ar +1 kaķi! Kaut kā šķita, ka ar diviem astaiņiem mājā jau pietiek, bet, ja saimes vīrieša sirds izkūst, tad nekā nevar padarīt. Tā nu decembris sākās ar jaunu mājdzīvnieku, kas mūs patversmē bija gaidījis jau no jūlija. Superīgais runcis jau paspējis tikt pie cita vārda un tagad ir Drako. Kaķu puisis ir atradis pagaidām mīļāko apmešanās vietu, kur līdz šim mēdza atrasties saimnieces dators. Tā kā šajā mājā kaķiem visumā ir liela teikšana, tad pagaidām dators dod vietu minkānam, lai viņš jaunajā mājvietā justos gaidīts.

foto
foto


Drako savā iepriekšējā dzīvē noteikti ir bijis mājas kaķis, jo ļoti labi zina, ka virtuvē, īpaši, ja notiek rosība ap ledusskapi un uz gaļas dēļa, ir cerības kaut ko izprasīt. Viņš arī zina, ka uz galdiem kaķi nekāpj, un nemaz nav mēģinājis to darīt.
Mūsu abi pārējie kaķi (arī kādreizējie patversmes iemītnieki) nebija lielā sajūsmā par vēl vienu lutekli, tomēr Drako, būdams ļoti mierīgs un nosvērts, jau pāris dienu laikā ir ticis līdz saostīšanās fāzei, lai gan mūsu jaunkundze vēl šad tad uzrūc un izrāda neapmierinātību, bet līdz ķepu vicināšanai nav tikuši.
Drako ir tiešām mierīgs un kārtīgs, pat ļauj sakopt savu skaisto kažoku un izgriezt kādus savēlušās spalvas kamoliņus. Katrs, kas pienāk viņu sabužināt, tiek sagaidīts ar “mur”.
Paldies Ulubelei par svarīgo sirds darbu, ko darāt mūsu mazākajiem! Paldies, ka dodat otru cerību tiem, kuriem dzīves apstākļi dažādu iemeslu dēļ ir bijuši bēdīgi!

Ar siltiem sveicieniem Adventes laikā –
Zāļu ģimene Jūrmalā