Draudzīgam sunim – draudzīgs saimnieks jeb videi draudzīgā un krāsainā talka Ulubelē

10.augustā Mārtiņa Freimaņa fonds, biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” un DRAUDZĪGS festivāls organizē talku Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos. Tā nebūs parasta talka – pasākuma dalībniekus gaida interesanta programma un unikāli pārsteigumi!

talka

Visiem, kuri 10.augustā plkst.10:00 ieradīsies Līčos, būs iespēja pirmajiem redzēt, fotografēt un piedalīties patversmes krāsainajās pārvērtībās. Ulubeles sienas tiks pārvērstas mākslas darbos, apgleznojot tās dzīvespriecīgiem zīmējumiem. Lai darbs ritētu raitāk un dalībniekiem būtu no kā iedvesmoties, sienu apgleznošanā piedalīsies arī Latvijā ļoti populāri ielu mākslinieki. Šo cilvēku identitāte gan lai paliek pārsteigums līdz pašai talkas dienai. Šajā pasākumā ikvienam suņa saimniekiem un tiem, kuri vēl domā adoptēt kādu mīluli, būs ekskluzīva iespēja skatīt Ulubeles draugu – kinologu meistarklases „Draudzīgam saimniekam – draudzīgs suns”, uzdot ekspertiem jautājumus par dzīvnieka paklausību un kas jāņem vērā, adoptējot suni no patversmes.
Tāpat šīs dienas ietvaros tiks veikti dzīvnieku patversmes apkārtējās vides sakopšanas un labiekārtošanas darbi, patversmes suņu staidzināšana un kaķu mīļošana kopā ar Mārtiņa Freimaņa fonda radošo kolektīvu.
Uz kopīgu talkošanu aicināts ikviens dzīvnieku draugs un interesents. Līdzi jāņem darba apģērbs, cimdi un radošs noskaņojums. Visiem, kuri būs ieradušies Līčos darīt labos darbiņus, DRAUDZĪGA festivāla brīvprātīgo komanda dāvās ieejas biļetes uz festivālu, kura pamata doma ir popularizēt izklaides un brīvā laika pavadīšanas iespējas bez atkarību izraisošu vielu klātbūtnes. Festivāls šogad norisināsies pirmo reizi – 24.augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.
Festivāla laikā, kur klāt būs arī Ulubele, brīvā un radošā atmosfērā būs iespēja nobaudīt krāsainus kokteiļus sulu bārā, salsu un kapoeiru deju meistarklasēs, laimi sporta spēlēs, pārbaudīt savas prasmes improvizācijas teātrī vai ielu mākslā, izmēģināt meditāciju un seno dzīvesveidu, bet vakarā draugu lokā baudīt Goran Gora, Kārļa Būmeistera, Evijas Smagares un citu mūziķu uzstāšanos.
Plašāka informācija par festivālu: www.draudzigs.lv.

Sīkākai informācijai:

Zanda Bērziņa
Ulubeles komanda
t.27863333
adopcija@ulubele.org
www.ulubele.org

Ieva Lešinska
Projekta brīvprātīgā vadītāja
t.29173934
festivals@draudzigs.lv
www.draudzigs.lv