Viņus nevajadzētu šķirt

Cilvēk, dod iespēju viņus nešķirt un saņem uzticību un mīlestību dubultā.

Viņa aizgāja, lai dotu iespēju mazajai… Kāds noteikti vēl atceras Ulubeles sirsnīgo stāstu par mirušas saimnieces divām suņu meitenēm – veco Džīnu un mazo Irmiņu. Saimniece mūžībā aizejot lūdza, lai sunes netiktu šķirtas. Irmiņu – jaunu, skaistu balonkas kucīti gribēja daudzi, lielo, veco Džīnu – neviens. Džīna klusi izdzisa, vēlot mazajai – dzīvot un būt mīlētai sunei jaunās mājās.

Ulubeles paspārnē un redzeslokā atkal ir šādi dzīvnieki, kurus nevajadzētu šķirt, bet kuriem ļoti, ļoti nepieciešamas mājas.

2 murrātāji, patversmē saukti par Tristānu un Izoldi – 5 gadus jauna, skaista kaķene, kuras dzīslās rit karaliskā britu īsspalvainā kaķa asinis un viņas ilgadīgais draugs – 6 gadus vecs kaķu kungs, kura ciltsrakstos arī varētu atrast britu asinis – arī viņiem saimnieks aizgāja mūžībā. Mūsu kopēji stāsta, ka puika ir ļoti komunikabls, bet meitene nespēj aptvert, ka dzīve apmetusi kūleni un vienīgais mierinājums patversmē ir Tristāna tuvums. Kaķu puika pat sargā sabijušos skaisto meiteni no foto objektīva

Tristans un Izolde

Pēc milzu traģēdijas ģimenē bez mājām palika 2 kucītes:
5 gadus jaunā VAS tipa dāma Naida un 3 gadus jaunā Austrumeiropas Aitu šķirnes lēdija Era. Šobrīd sunes šķirt nedrīkst, jo pat pastaigās abas iet cieši blakus un uzmana viena otras katru soli. Sunes ir izcili draudzīgas ar cilvēku, nav iebildumu pret citu sugas brāļu kompāniju, bet, neredzot vienai otru, sākas panika.

Era un Naida

Pavisam nesen Ulubele saņēma zvanu, ka Pārdaugavā mirušai kundzei palikuši 2 lieliski sterilizēti minči:
10 gadus jaunā un vēl staltā Kleopatra un viņas audžudēls Haritons – 3 gadus jauns kaķu puika. Kleopatra Haritonu ir uzaudzinājusi, iemācījusi visas kaķu gudrības. Viņi vēl nav nonākuši līdz patversmei cerot, ka pavisam drīz atradīsies kāds labs cilvēks, kurš vēlēsies sev mājās 2 mīļus un ļoti kārtīgi audzinātus kaķus. Tātad – tiek meklēts cilvēks, kurš Kleopatrai ļaus būt kopā ar savu audžuminci līdz viņas pēdējai stundiņai, kas ļoti veselajai un žirgtajai kaķu kundzei nemaz tik ātri nepienāks.

Kleopatra un Haritons

Ulubele cer, ka nevienā no šiem gadījumiem neatkārtoties vecās Džīnas liktenis un vēlēšanās ātrāk aiziet pa varavīksnes ceļu, lai jaunākajiem un skaistākajiem palicējiem labāk veiktos jaunu māju meklējumos.
Mums ir skaists laimīgais stāsts par diviem nešķiramiem suņiem – Boniju un Klaidu, kuri satika savu cilvēku un tagad mīt Cēsīs – esot gan labi sargi, gan saimnieka mīluļi.
Nav tiesa, ka dzīvnieks nejūt un ka viņam vienalga, kas notiek ar tiem, kuri bijuši cieši blakus.
Ulubeles komanda cer, ka noteikti Latvijā dzīvo cilvēki, kuri var dot iespēju Kleopatrai un Haritonam, Naidai un Erai, Tristānam un Izoldei dzīvnieku skaisto un cilvēkam uzticīgo mūžu nodzīvot kopā.
Tu vari palīdzēt Līču iemītniekiem, kuri pacietīgi cer un gaida, ka viņiem reiz būs mājas, ne tikai būda vai būrītis un numurs patversmē.

Tev ir iespēja palīdzēt Ulubeles rūpju bērniem visdažādākos veidos: Samīļo kaķus un izved pastaigā suni, kļūsti par kāda dzīvnieciņa krustvecāku un palīdzi atrast saimnieku, atved dāvanas – dzīvnieku pārtiku, pavadas un kakla siksniņas, bļodas, vienmēr noder segas, palagi,dvieļi u.c. dabīga materiāla izstrādājumi, nodod patversmē makulatūru vai atved malku ziemai.

Ziedo tiešsaistē Ulubeles projektam Ziedot.lv – Izdari sirdsdarbu!
Ziedojumu tālrunis patversmē nonākušo suņu un kaķu aprūpei un ārstēšanai – 90006083 – ar vienu Tavu zvanu tiks pabaroti 3 suņi vai 6 kaķi (1 zvans = 1 lats).

Labdarības konts: LV97HABA0551028353893
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas:
Rīgas rajona Stopiņu novada, apdzīvotā vietā Līči
Tālruņi: 20203333, 27863333, 27803333
Web: www.ulubele.org
e–pasts: ulubele@ulubele.org
Seko mums Twitter un uzzini jaunākās ziņas pirmais: @Ulubele