Dzīvnieku svētku dienas sirsnīgā bilance

Laiks ap kalendāra 4. oktobri patversmē vienmēr ir īpaši darbīgs, jo Dzīvnieku aizsardzības dienā vienmēr sagaidām kādu pārsteigumu, kā arī oktobra pirmās nedēļas nogale nu jau trešo gadu tiek vadīta Rāmavas izstāžu kompleksā lielajā lauksaimniecības izstādē, stāstot par Ulubeli un mudinot cilvēkus no skaistajiem Latvijas laukiem nepirkt draugu, bet adoptēt to patversmē.

Dzīvnieku aizsardzības dienas priekšvakarā ar portāla www.dzivniekupolicija.lv starpniecību īpaši uzrunājām pašvaldības: http://info.dzivniekupolicija.lv/lv/aktualitate/dzivnieku-aizsardzibas-diena-ipasi-uzrunajam-latvijas-pasvaldibas, aicinot novadu cilvēkus informēt par to, kādam jābūt atbildīgam saimniekam.

4.oktobrī Līčos viesojās Stopiņu novada pašvaldības vadība, lai, sākot kopīgu sadarbību, sveiktu mūs svētkos un iepazītos ar patversmes darbu.

4.oktobris

Jaunās sadarbības liecinieki bija arī DNB bankas draudzīgais kolektīvs, kurš patversmes astaiņiem vēlēja ātri atrast mājas, bet, kamēr jāuzturas Līčos, lai būtu silti un mājīgi, dāvināja svētkos sausu malku.

4.oktobris
4.oktobris

Četras dienas aktīvi darbojoties Rāmavā lielajā lauksaimniecības izstādē, ieguvām jaunus draugus, bet mūsu jaunie rējēji devās uz lauku saimniecībām Vaivē, Pāvilostā, Talsos, Pārogrē, tuvējā Ķekavā un pat uz tālo Latgali.
Viņu vidū mūsu mazā, fantastiskā Zuze un lieliskā Besa-Beibe.

4.oktobris
4.oktobris
4.oktobris
4.oktobris
4.oktobris

Arī portālā www.dzivniekupolicija.lv varam skatīties un priecāties – laika posmā no 3. – 6. oktobrim sadaļā „Laimīgie” ievietotas 15 veiksmes stāstu ievadrindiņas, kuru turpinājumu pilnīgi noteikti gribam lasīt un skatīt fotogrāfijās.

Ulubeles komanda