Par dāvāto siltumu, draudzību, darbiem un darbiņiem pirms lielajiem aukstumiem

ulubele

Sasildīt nobijušos un nosalušu sirsniņu var sava cilvēka azotē. Arī ķepas un deguns vislabāk sildās pie savas mājas mūrīša vai krāsns. Kamēr Līču patversmes 200 iemītnieki pacietīgi gaida, kad viņus vedīs mājās – oktobrī rudens talku un labo darbu mēnesī kopā ar labiem draugiem čakli strādājam, lai patversmē būtu silti, būdas būtu sausas un punči pilni.

Ulubeles komanda saka lielu paldies CityLife kolektīvam par akciju un visiem ziedotājiem par atbalstu, jo varēsim iegādāties sausu kurināmo, lai iekštelpās mītošajiem astaiņiem būtu mājīgi un silti gaidīt savu cilvēku.
Paldies Latvijas Biznesa koledžas aktīvistiem, DNB bankas komandai un Ulubeles draudzenēm Dagmārai Legantei un Zandai Tarasovai – ar jūsu palīdzību patversmes malkas šķūnītis pildījās un varējām sākt kurināt jau oktobra sākumā.

ulubele

Liela daļa mūsu iemītnieku ir āra suņi. Arī kucēnus, kuri atrasti mazdārziņos, kapos un no dzimšanas pieraduši augt zem klajas debess – nav prātīgi ielikt apkurināmās telpās. Tāpēc patversmei ļoti aktuāli ir sausi un tīri salmi, lai piepildītu būdas un klātu voljēros. Jau šodien visi dukši apmierināti taisa midziņas, jo viņiem ir kur . Par to paldies pieciem lieliskiem cilvēkiem: Bajāru staļļa īpašniecei Natālijai un viņas draugiem – Žannai, Guntaram, Andrejam un Eduardam.

ulubele

Milzīgi liels paldies par salmu kravu, kas tika atvesta no pasākuma „Lauki ienāk pilsētā”, fondam „Latvijas lauksaimniecības attīstībai” personiski Ilzei Vārpiņai un Rihardam Krastiņam un uzņēmumam KoneKesko Latvija. Pateicoties jūsu sirds darbiem Ulubeles ķepaiņi no rudens vējiem, lietiem un ziemas aukstuma nebaidās.

ulubele
ulubele

Visos gadalaikos un vienmēr aktuāli ir dzīvnieku konservi. Ļoti samīļojam SIA Eugesta un Partneri komandu par dāsno ziedojumu, kas Līčos tika apēsts 2 dienu laikā.

ulubele

Pirms solītajiem lielajiem aukstumiem pašlaik joprojām Līču patversmē aktuāla ir 12 vasaras būdu nosiltināšana.

ulubele

Vienmēr vajadzīga ir voljēru žogu remontēšana, jo aktīvākie suņi tos bieži mēdz “uzlabot” pēc savas gaumes un izjūtas. Līdz salam gribam iespēt vairākiem voljēriem uzlikt jaunos sietus un žogu gaiteņiem jumtus. Tāpēc vienmēr ļoti gaidām palīgus ar amatnieku iemaņām, kuri var siltināt, līmeņot, labot un arī paskaldīt malku.
Kungiem līdzi, protams, gaidīsim arī dāmas uz nelieliem teritorijas sakopšanas, suņu staidzināšanas, kaķu glaudīšanas darbiņiem.

Dūšīgus palīgus ciemos gaidot,
Sirsnībā – Ulubeles komanda
P.S. Ieskaties un uzzini par šobrīd un vienmēr patversmes dzīvniekiem noderīgām lietām