Esam vieta mīlestības sākumam!

🕊❤️ Lepojamies ar cilvēkiem, kuri viens otru pamanījuši un izveidojuši ğimeni, jo satikās un pirmo reizi viens otru ieraudzīja Ulubelē.

Laima❤️❤️Kristap

Kristīne❤️❤️Jāni

Lienīte❤️❤️Krišjāni

Anda❤️❤️Nauri

Jums, mīļie balodīši, īpašs sveiciens Valentīndienā un dāvana no Studija Karikaturisti.lv.

❤️ Mīlestības diena ir ļoti īpaša Ulubelē. Mums ik dienu dzimst mīlestības pilni stāsti, kuros atklājas ciešas draudzības saites un cilvēka un viņa labākā drauga ģimenes spēks. Tomēr šoreiz Valentīndienā piedāvājam jums četrus citādus stāstus, kuros Ulubelē satikušās divas cilvēku sirdis, lai turpinātu savu dzīves ceļu kopā.

❤️🕊❤️Anda un Nauris Ulubelē iepazinās 2016. gadā, pēcāk viens otru atrada caur sociālajiem tīkliem, un kļuva par divām laimīgām pusītēm, kas izveidojuši vienu stipru ģimeni. Nauris Ulubeles darbos ir pastāvīgā kustībā un fano par sportu, savukārt, Anda ir lieliska saimniece un kulināre, kas svētkos aplaimo U komandu ar garšīgiem pārsteigumiem. Abi mīl aktīvu atpūtu un ceļojumus. Viņu mīlestības pilno ģimeni papildina meitiņa ❤️ Marta – īsts dzīvnieku draugs, arī sunīte Sāra un rudi-balti kaķu brālīši Džims un Bims – visi 3 adoptēti Ulubelē, kā arī pelēkbalts no ielas dzīves paglābts runčuks Fiksis.

❤️🕊❤️Kristīne un Jānis Ulubelē satikās 2010. gada vasarā, kad Jānis bija atbraucis uz Ulubeli kā brīvprātīgais palīdzēt nosiltināt suņu karantīnas telpas. Jānis, ieraugot Kristīni, uzreiz esot sapratis, ka atradis savu īsto un vienīgo. Vēl jo labāk – veiksmīgi par to pārliecinājis arī Kristīni pašu 🥰.Abiem ir daudz kopā pavadītu laimīgu un sirsnības pilnu brīžu un piedzīvojumu, tostarp dauzoties pa sniegu līdz slapjām drēbēm, un Jānim apmācot Kristīni, kā savaldīt auto ziemā. Jānis vispār ir ļoti tehnisks cilvēks, labprāt labo, būvē un atjauno. Kristīnes hobiji ir tamborēšana, adīšana, dārza ierīkošana un istabas augu lološana. Abiem mīļa ir ziema, patīk slēpot. Arī “JĀ” vārdu viens otram devuši ziemā, laulājoties Saldus baznīcā. Kristīnei un Jānim esot ļoti daudz skaistu atmiņu saistībā ar Ulubeli – gan kopīgie piedzīvojumi, gan talkas, pasākumi un ikdiena ar dzīvniekiem. Sirsnīgajā ģimenē aug divi braši dēli ❤️ Emīls un Ralfs, kā arī vairāki astaiņi – četri pašu kaķi un biežais ciemiņš – kaimiņu kaķis Donalds, no Ulubeles adoptētie 6 eži, no kuriem viens šoziem atsakās gulēt, 5 truši tontoni un viens īpašais dzīvnieks – buciņš Stellis.

❤️🕊❤️Lienīte un Krišjānis Ulubelē viens otru pamanīja 2014. gadā. Viņi paši teic, ka tas esot bijis sprādziens bez loģiska skaidrojuma 😊 Krišjānis ir ļoti ieturēts, šarmants, harizmātisks, rūpīgs un atbildīgs pret savu darbu – īsts suņu vārdotājs, tāpēc Ulubelē mēdza socializēt kucēnus un bailīgos suņus, savukārt, Lienīte kā turbo raķete ar skanīgiem smiekliem šaudījusies par Ulubeli uz visām pusēm. Dienā, kad abi brauca uz Cēsīm filmēt suņus TV3 raidījumam, ceļā uzsākusies nopietna saruna ar būtiskiem atklājumiem par otru cilvēku.Lai arī kluss pēc dabas, Krišjānis labprāt dara pārsteidzošas lietas – brauc ar moci pa bezceļiem, kāpj kalnos, aicina uz randiņu teltī februārī, kad mīnus 25 grādi. Lienīte lasa grāmatas, raksta vēstules un stāstus, runājas par dzīvi. Abiem kopā patīk agri celties un nodoties kopējiem ģimenes hobijiem – pļaut zāli un krāmēt malku šķūnītī. Šīs divas nodarbes varot izraisīt arī “ģimenes skandālu”, ja rīcība nav saskaņota.Laimīgie vecāki audzina mazu spridzeklīti ❤️ Melāniju, kurā viss labākais no abiem vecākiem apkopots. Vēl saimē ir seši suņi, četri no tiem adoptēti Ulubelē, viens mūžīgi izsalcis kaķis, divi draugi āži Toļiks un Alfrēds, un vēl pārītis vistu, kas ēd, bet nedēj olas 😊

❤️🕊❤️Laima un Kristaps Ulubelē “garām ejot” saskatījās jau tālajā 2014. gadā, kad Laima brauca pastaigās ar Ulubeles suņiem. Viens no Laimas hobijiem ir fotografēšana, un pamazām kadros nevilšus iekļuva arī Kristaps 😊 Fotografēšana kļuva par viņu kopēju hobiju, jo Kristapam vienmēr rodas lieliskas idejas, kā izveidot skaistas fotogrāfijas radošā gaisotnē. Tā pa īstam Laima un Kristaps viens otru ieraudzīja 2017. gada nogalē, un šodien laimīgi kopā audzina savu dēliņu ❤️ Dāvi. Viņu sirsnīgo ģimeni papildina divi no Ulubeles adoptētie suņi – mazā Buča un lielais Bembijs, kā arī divi kaķi – Namejs, kas adoptēts no Ulubeles, un Saimons.

💕Mēs novēlam visiem, visiem mīlestības piepildītu šo dienu, mēnesi, gadu un visu dzīvi 💕