LOTE. Viedā, cēlā, skaistā #vilcenelote

Viņas stāsts mums zināmajā realitātē sākās tālajā 2011.gadā, kad par viņu – bezvārda anonīmu, izģindušu suni ziņoja kā piesietu un atstātu pie koka Mežaparka mežā jau veselu mēnesi. Tā viņa nonāca Ulubelē. No lielā suņa atlikušie 13 kg un dvēsele, kas bija jau ceļā uz varavīksni, bija samierinājušies ar cilvēka šausminošo necilvēcīgumu un ne uz ko vairs negaidīja.

Tāda viņa pēdējā mirklī tika atgādāta uz Ulubeli – dzīvība un nāve bija blakus. Notika, ka Ulubelē Lotei blakus bija arī Zanda – tā šīs divas dvēseles – suns un jaunais saimnieks – satikās un kļuva tik nešķiramas savā draudzībā, ka spēja ne tikai stiprināt viena otru, bet dalīties arī ar citiem. Lote – pats pirmais suns Latvijā, kas kopā ar savu saimnieci uzrunāja visplašāko auditoriju, lai skaidrotu un mācītu bērnus būt par atbildīgiem un zinošiem saimniekiem un draugiem.

Lote – soctīklu mīlule un pirmais suns influenceris. Suns, kas apbūra ar savu komunikabilitāti, mieru un mīļumu, kas vēlāk stāstīja, ko nozīmē būt dzīves briedumā un ko tas nozīmē – novecot. Un to, cik ļoti tieši vecumdienās svarīga saimnieka – vienīgā īstā drauga izpratne, pacietība un galvenais –bezrobežu mīlestība – pāri visam. Arī pāri sāpēm. Jo šķiršanās vienmēr ir sāpes. Sāpes, ko radījis patiess kopābūšanas prieks.

Zanda, lai šis prieks paliek Tavā sirdī un visu to daudzo mazo un lielo cilvēku sirdīs, kam Lote bijusi tuva, kam viņa mācījusi kļūt par īstiem, sirdssiltiem cilvēkiem! Paldies Tev par Lotes piepildīto, bagāto dzīvi šajā pasaulē un lai viņai sirdssilti apskāvieni, gaisma un mūsu visu MĪLESTĪBA pāri laikiem un Mūžībā!

Zanda, Tu vienmēr saki, ka Lote Tev ir suns no Dieva – bez viņas Tu noteikti nebūtu Tu. Bet bez Tevis nebūtu Lotes garā, bagātā mūža, par ko no visas sirds Tev paldies! #vilcenelote#sunslote

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2720462824666512&set=a.1126757200703757