Gaidīsim mūsu teltī izstādē “Pavasaris 2019” Rāmavā!

No 11. līdz 13. aprīlim “Ulubele” piedalās izstāžu kompleksā Rāmava notiekošajā 27. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde “Pavasaris 2019”.

Nāc un apmeklē mūsu stendu izstādē! Būs iespēja satikt adopcijai pieejamus dzīvniekus, kā arī saņemt visu nepieciešamo informāciju par adopciju!

Izstāde “Pavasaris 2019” durvis vēra ceturtdien plkst. 11.00 un trīs dienu garumā, no ceturtdienas līdz sestdienai, Rāmavā pulcēsies vairāki tūkstoši profesionāļu un interesentu.

Izstādes ietvaros notiek plaša izglītojošā programma pieredzes apmaiņai, ietverot bioloģisko lauksaimniecību (ceturtdienā), aktualitātes lauksaimniekiem (piektdienā), lopkopības tehnoloģijas un tendences (piektdienā un sestdienā), kā arī dārzeņu audzēšanu un dārzkopību (sestdienā). Izglītojošā programma tiek rīkota sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, AS “Latvijas mediji” portālu “laukos.lv”, Zemnieku saeimu, Latvijas Lauksaimniecības Universitāti un citu organizāciju pārstāvjiem.

Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju un izstādes ģenerālsponsoru banku Citadele.

https://aml-ramava.lv/lv/izstades/izstade/?fbclid=IwAR3t38mBeGhRFQDF9uenUemsbuTZrzqodUDYwlHJ52-L1R_rpvuAqpRQMzY