Galvenie Rīgas runči

Par Rīgas galvenajiem runčukiem jeb –
vai jūsu darba vietā jau ir savs dzīvnieks?

Rīgas kaķi

Pasaku grāmatu ilustrācijas un seni – vēsturiski attēli vēsta, ka daudziem valdniekiem viņu darba vietās līdzās vienmēr bijuši dzīvnieki. Nav jau nekāds brīnums! Tie, kam mājās ir suns vai kaķis, piekritīs, ka pārnākot pēc stresainas birojā vadītas dienas – nav nekā labāka, ja klēpī ieritinās un sāk murrāt kaķis vai jums pieglaužas suns. Ne vienu vien reizi darbā jūs esat iedomājies, cik gan būtu labi, ja kaut uz pāris minūtēm šis dzīvnieks būtu blakus un ar savu enerģiju un mīļumu kliedētu nervozo un saspringto atmosfēru.
Rīgas Domes darbiniekiem šāda iespēja ir!
Š.g. 2.novembrī Rīgas mērs Nils Ušakovs uz Rātsnamu no Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes Līčos, ko apsaimnieko biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”, pārveda divus spriganus kaķa bērnus, kas diemžēl kādiem rīdziniekiem bija izrādījušies lieki.
Šis gan nav vienīgas un unikālais gadījums, kad Līčos ierodas firmas pārstāvji, lai savai darba teritorijai izvēlētos uzticamu sargu vai peļu junkuru. Taču šis ir pirmais gadījums, kad kāds Līču dzīvnieku patversmes dzīvnieks kļūst par pilntiesīgu pašvaldības iestādes darbinieku.

Ļoti ceram, ka Rīgas Domes solis būs labs piemērs iestāžu un firmu vadītājiem apsvērt iespēju savā darba vidē ielaist dzīvnieku. Tas gan prasīs zināmu atbildību, bet sniegs jūsu cilvēkiem smaidu un labu noskaņojumu.

Par Ulubeli

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas Rīgas rajona, Stopiņu novadā, Līči, “Ozolaines” teritorijā. Jau divus gadus to apsaimnieko biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”. Rīgas dome apmaksā katra dzīvnieka uzturēšanu patversmē pirmās 14 dienas. Sākot ar 15.dienu tālākās rūpes par dzīvnieku uzņemas biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”, to nodrošinot tikai un vienīgi par ziedojumiem. Biedrības mērķis ir dot iespēju dzīvot jebkuram dzīvniekam, agrāk vai vēlāk atrodot viņam saimnieku.

Vislielāko atbalstu Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei var sniegt izlemjot atbildīgi par kāda patversmes dzīvnieciņa adopciju un draudzību uz mūžu. Par dzīvniekiem Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē interesēties pa tālr. 27803333, kā arī sekojot informācijai biedrības mājas lapā.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi var atbalstīt ar ziedojumiem:
LV 97 HABA 0551 0283 5389 3,
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22,
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”,
„Jaunsalenieki”, Salaspils pilsēta, LV-2121,
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993

vai

sadarbībā ar fondu ziedot.lv projekts „Izdari sirds darbu”

vai

zvanot uz ziedojumu tālruni 90006083,
ziedojot 1 latu dzīvnieku aprūpei.

Biedrībai “Dzīvnieku pansija Ulubele” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas nodrošina iespēju uzņēmējiem saņemt UIN atlaides. Sīkāk par palīdzības iespējām Ulubeles iemītniekiem var uzzināt zvanot pa tālr.20203333.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes apsaimniekotājs
biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”