Džīno

Labdien, mīļie „ULUBELES” iedzīvotāji un darbinieki!

Dzino


Mans vārds ir Džīno, to man deva jaukā ģimene, kas paņēma mani savās mājā pirms diviem mēnešiem 2011.gada 16.aprīlī. Neaprakstīšu savu iepriekšējo dzīvi, lai tā paliek pagātnē.

Dzino


Šobrīd es dzīvoju Purvciemā, dzīvoklī, kopā ar kaķeni Kidiju, kura gan sākumā dusmīgi uz mani uzšņāca un arī mazliet apcēla,bet beigās gan piešķīra telpu savā teritorijā, tagad to draudzīgi apdzīvojam. Mani saimnieki ir divi pieaugušie un divi jauki puikas, brāļi Pauls un Ingmārs. Tieši vecākais puika Ingmārs izvēlējās mani, jo esmu neliels augumā, labi piemērots uzturēšanai dzīvoklī, esmu ideāls sargs – acīgs un ausīgs, kā arī ļoti gudrs un ļoti skaists. Tagad es guļu kopā ar savu mazo draugu Paulu, dažreiz ar Ingmāru, iemanos arī vecāku lielajā gultā (paklusām, nosnausties pusdienas miegu).

Dzino


Kopā ar ģimeni braucu uz lauku mājām, kur dzīvo liels labradora suns vārdā Džordans un vēl divas kaķenes Minna un Muršķe. Tā kā man ir spilgti izteikts sarga instinkts, ar lielo Džordanu ir bijušas nelielas domstarpības, bet biežāk braucot uz laukiem pamazām sākam pierast viens pie otra, galvenais, lai turas tālāk no maniem saimniekiem. Kaķenes ir manas draudzenes. Laukos man ļoti patīk, tur var vāļāties zālītē, izrakt kādu kurmja alu, nopeldēties dīķī, paklusām izkašāt kādu kartupeļu vai kāpostu vadziņu. Par to gan opis ar omi īpaši priecīgi nav. Odi, dunduri, tie man nepatīk, tie kož un neļauj baudīt vasaras priekus. Laukos uzzināju, kas ir ērce, nepatika. Gāju pirtī, lai atmazgātu ērces, dunduru, odu kodienus. Pirtī man patika, tikai mazliet karsti.
Mana ģimene mani ļoti mīl, mamma ir masiere un šajā sakarā esmu viņas mīļākais klients, kas man arī sagādā lielu baudu. Tētis ir bargāks, neļauj daudz darīt palaidnības ,un, braucot mašīnā, riet uz garām braucošām mašīnām un gājējiem.

Dzino


Es ēdu gardu pārtiku, eju pastaigās trīs, četras reizes dienā. Esmu neaprakstāmi laimīgs un pateicīgs, un jums, mīļie „Ulubeles” suņuki un kaķīši, novēlu satikt tikpat jaukus cilvēkus, kuri jūsu dzīvei piesķirs jēgu un laimi.

Nododiet no manis LIELU SVEICIENU Sirsniņai, ar kuru pēdējo reizi pastaigājos kā Ulubeles iemītnieks. Pievienoju fotogrāfijas, lai mans apraksts neliktos nepatiess.

Ar ķepu uz sirds,
Džīno Brikmanis