Grāfs ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

🐾 Šarmantais, elegantais un ļoti komunikablais deviņus gadus vecais Grāfs Ulubelē bija draugs un pastaigu kompanjons daudziem. Viņam pat bija savs bērnu un pieaugušo draugu fanu pulciņš. Par spīti visam, Grāfs Ulubelē dzīvoja jau 3 gadus.
Tik daudzi ievēroja un ieskatījās viņā, bet vienmēr atradās būtisks arguments par labu kādam citam.

Biežāk dzirdētās frāzes – nujā, smuks jau ļoti, bet nav vairs nekāds jaunais; tiiik mīļš ar bērniem, bet tomēr viņa gadi…; mīļš un enerģisks, bet vecuma dēļ jau laikam pieklibo… Vārdu sakot –Grāfa spilgto personību un neatkārtojamo pievilcību adoptētājiem aizēnoja viņa gadi, ko taktiski pieklājīgi bieži tomēr nepieminēja.

👣 Jānis atbrauca uz Ulubeli iepazīties tieši ar Grāfu. Kā viņš saka: “Grāfs uzpeldēja” Facebook timeline – un tā arī es ap viņu un par viņu domāju kādas nedēļas divas…lūk. Un tagad esam bezgala priecīgi!”

Jāņa ģimenē bija skotu terjera meitene (arī adoptēta no pagaidu mājām pirms gandrīz 7 gadiem), kura diemžēl šoziem aizgāja. Psihologi laikam teiktu, ka Grāfa jocīgā bārdiņa-nedaudz pēc terjera! Kautkā viņa bildes un dzīvesstāsts Jāni uzrunāja. Bija visādas pārdomas, jo vēl nav pārgājusi skumja par iepriekšējo suni… “bet, ko tur daudz. Labāk būt kopā, nevis katram savā dzīves nostūrī! ☺️” 👣🐾

Klausoties stāstu un skatoties Grāfa bildes no mājām, nevar aizturēt aizkustinājuma asaras, jo opis Grāfs, kuru tik daudzi izbrāķēja gadu dēļ, ir tik dzīvespriecīgs, mundrs un gatavs apgūt dzīvē nepieredzētas lietas un ieradumus! Piemēram, kāpt pa kāpnēm! Vai ņemt un līdz ausīm iemīlēties kaimiņu suņumeitenē! (Grāfs, kurš patversmē necieta citus četrkājainos ne acu galā!) Vai “izsēdēt”un izprasīt mīļošanās seansus pie saimnieka kājām. Vai runāties ar saimnieku par visu dzīvē pieredzēto.

Starp citu, lūdzu novērtējiet, cik tagad skaisti saposts izskatās Grāfa baltais žabo un krāšņais kažoks! Jo Grāfa saimnieks ir ķemmēšanas eksperts ar lielu pieredzi! 🤩

To, kā Jānis un Grāfs saprotas, īsti var sajust, skatoties bildes un lasot to komentārus. Īstenībā neko citu jau arī vairāk te nevajag rakstīt! Tikai novēlēt, lai patiesi skaists un piepildīts laiks jums kopā!
Lai kopīgs prieks un gandarījums un lai dzīve uzplaukst! Paldies par sirdssiltumu no visas sirds! PALDIES no visiem Grāfa draugiem Ulubelē! 💛

Grāfs

Grāfa vārds vienlaicīgi varētu būt arī viņa aristokrātiskais tituls, jo viņa uzvedībai un izskatam piemīt dažas izteikti dižciltīgas izpausmes.
Iznesīgs, uzmanīgs, ar efektīgu kažoku un skaisti baltu žabo – pēc izskata īsts salonu lauva un siržu lauzējs. Viņš novērtē labu kompāniju un ir sabiedrības dvēsele. Dievina bērnus un uzmanības apliecinājumus.

Viņam ir labas manieres un piemīt neuzkrītoša elegance – viņš māk izvest pastaigā un parunāties ar ikvienu cilvēku. Pamanot sev pievērstu skatienu, Grāfs vienmēr uzsmaida un visādi cenšas apliecināt gatavību iet kopīgā pastaigā vai saņemt kādu uzslavu vai uzmundrinošu vārdu. Kompanjons un draugs lieliem un maziem, jauniem un gados veciem.

Ir tikai viens apstāklis, kas Grāfu dara īgnu un neiecietīgu – tā ir citu suņu sabiedrība. Viņš līdzvērtīgāk jūtas divkājaino, nevis četrkājaino kompānijā, tāpēc cer uz tādām mājām un ģimeni, kurā būs vienīgais suns. Bet neizsīkstošas mīlestības deva šai ģimenei garantēta!

Jā, Grāfs vairs nav jauneklis. Deviņi gadi viņam nozīmē briedumu un viedumu. Kad Grāfs ir cieši blakus, tad redzams, ka trīs patversmē pavadītajos gados viņu pamazām pārņem sajūta, ka nevienam nav gana labs, lai vestu mājās – skumīgā noskaņa paputinājusi lepno aristokrāta spožumu – baltais žabo un kažoka lokas prasās pēc spa kūres un mīlestības pilnas lutināšanas, lai atkal uzmirdzētu visā krāšņumā.

Bet Grāfs, savu ķepu liekot uz Tavas sirds un galvu ieliekot klēpī, teiks – ne jau kažoks un spožums viņam svarīgs – tikai tas mazumiņš mīlestības, piederības un savas eksistences vajadzības sajūta. Tikai tas. Bet līdz mūža galam.

Kā visi Ulubeles seniori, Grāfs mājup nedosies tukšām ķepām, bet ar Zelta veselības polisi pūrā, kas nodrošina veterināro aprūpi uz Ulubeles rēķina.