Pušoka stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

“Kaķīša dzirnavas” nav tikai skaista pasaka – kādam baltam sirmam kaķītim tā kļuvusi par īstenību.
🐾 10 gadus vecajam kaķu opītim Pušokam bija mirusi saimniece un kāda radiniece viņu atgādāja uz Ulubeli – iestūķētu plastmasas maisā, izvārgušu, noraudājušos, ar saķepušu un smirdīgu kažoku. Pušoka kažociņš patversmē pamazām atauga, bet sirds bija bēdu pilna. Viņš ļoti skuma.

👣 Lailas baltais kaķītis janvārī bija devies citos medību laukos. Bija ļoti smagi un Laila sev apsolīja, ka viņai kaķi vairs nekad nebūs, nekad. Līdz februārī interneta dzīlēs ieraudzīja Pušoka bēdīgās acis un skumjo stāstu. Lēmums nebija ātrs un viegls, taču Pušoka cienījamie gadi Lailas uztverē bija tikai priekšrocība. Jau dažas dienas vēlāk baltais kaķītis devās līdzi Lailai un viņas meitai uz savām kaķīša dzirnavām. 👣🐾

🐈 Ir pagājuši 2 mēneši un Pušoks-Pūciņa iejūtas majās – abas saimnieces un kaķis soli pa solim apgūst cits cita ieradumus un mēģina uzminēt klusās vēlmes.

Pušokam-Pūciņai patīk mīļoties un runāties, kopā strādāt pie datora, vakaros ielīst klēpī un malt savas dzirnaviņas. Patīk sēdēt pie loga un būt lietas kursā par apkārtnē notiekošo. Viņš ļoti labprāt arī pats ietu ārā, jo laikam saimniece viņam ļāvusi staigāt savā vaļā, taču pagaidām vēl jāpierod pie jaunās mājvietas.

Arī veselība vēl nav īsti kārtībā – kažociņš gan ataudzis un atguvis balto krāsu, bet alerģija vēl negrib pilnībā atkāpties – tiek meklēti atbilstošākie preparāti un pārtikas piedevas. Bet viens gan skaidrs – mājas miers un mīlestība ir vislabākās zāles, kas pamazām sadziedē visas brūces un rētas. Visiem…❤️

Paldies par sirdssiltumu un mīlestību! ❤️❤️❤️ Lai jums mierīga un mīļa sadzīvošana ilgus gadus!