Grēta

Simpātiska, jauna un aktīva, ar ļoti spēcīgu mednieka instinktu un vēlmi beidzot būt saprastai un mīlētai. Grētai ir 3 gadi, 2 no tiem viņa ir pavadijusi patversmē… neviens nav ar meiteni ne pienācīgi darbojies, skolojis un socializējis, tādēļ viņa neko par labām manierēm nezin.

Lai gan voljerā izskatās dusmīga un cītīgi aprej visus svešos, savā būtībā viņa ir trausla, neaizsargāta un nesocializēta. Suns, kurš tik ļoti gaida savus cilvēkus – aktīvus saimniekus, ar vēlmi skolot, socializēt un strādāt ar viņas uzvedības problēmām. Grēta solās cītīgi mācīties, ļoti mīlēt un sargāt savējos. ❤️

Grēta var gan dzīvot dzīvoklī, gan privātmājā, ja nodrošina kārtīgu gan fizisko, gan mentālo slodzi. Jāņem vērā gan, ka viņa ir augstlēcēja un bez problēmām pārvarēs jebkuru žogu. Iekštelpās māk uzvesties diezgan labi, tikai iespējams tas būtu nedaudz jāatgādina. Izcili sadzīvo ar citiem suņiem, gan lieliem, gan maziem, bet kaķus un mazākus dzīvniekus medīs!

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Grētu uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

Atbalsta iespējas ŠEIT

No sirds pateicamies! ❤️