Ieskandinot Ziemassvētkus, Ulubele draugus aicina uz suņu skati pateicības brokastīs


Šogad pavisam laicīgi, 16.decembrī, sestdienā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Ulubelē, Līčos tiek organizētas par tradīciju kļuvušās Ziemassvētku pateicības brokastis. Pasākums tiek veltīts partneriem, draugiem, atbalstītājiem un visiem, kuri par tādiem grib kļūt. Šajos svētkos patversmes īpašā odziņa būs – SUŅU SKATE, kur viņus izrādīs īpaši, atpazīstami cilvēki. Kā katru gadu ierasts, brokastīs būs jauki, mīļi, silti un gardi.

Šogad Ulubeles Ziemassvētku pateicības brokastīs kā pasākuma īpašā odziņa tiks organizēta suņu skate, kurā piedalīsies Ulubeles suņi – seniori un viņu īpašie pavadoņi. Tā būs iespēja ne tikai iepazīties ar daļu no Ulubelē mītošajiem senioru suņiem, kas tik ļoti ilgojas pēc savām Mājām un Cilvēka, bet arī uzzināt, ko vairāk par Ulubeles Zelta veselības polisēm*, kas darbojas jau kopš 2016.gada maija.

Kā ierasts pasākuma ietvaros atskatīsimies arī uz 2017.gadā paveikto, izteiksim pateicību visiem atbalstītājiem un ziedotājiem, kā arī vienkārši patīkamā un draudzīgā gaisotnē pavadīsim šos svētkus, našķojoties ar latviskiem ēdieniem un sasildoties pie karstvīna krūzes.

Būsi mīļi gaidīts suņu skatē Ulubeles Ziemassvētku pateicības brokastīs
16.decembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00
Dzīvnieku patversmē Ulubele
“Ozolainē”, Līčos, Stopiņu novadā

foto

*2016.gada maijā Ulubele uzsāka patversmes dzīvnieku “Senioru programmu” un aicina tajā piedalīties visus, kuri atbalsta viedokli, ka otro iespēju dzīvē pelnījuši ne tikai gados jauni kaķi un suņi. Ulubelē šobrīd uzturas vairāk nekā 50 suņi un 60 kaķi, kuriem ir 8+ gadi un kuri patversmē mīļi tiek dēvēti par opīšiem.

“Senioru programmas” mērķis ir lauzt aizspriedumus un stereotipus, ka dzīvniekus-seniorus nav vērts adoptēt, ka viņi jau pieraduši pie dzīves patversmē un neko vairs negaida. Tieši viņi ar cerīgu skatienu sagaida katru apmeklētāju, un tieši viņi visvairāk novērtē doto māju iespēju. “Senioru programmas” būtiska sastāvdaļa ir Ulubeles garantētais atbalsts „Zelta veselības polise”, kas nozīmē – Ulubele nodrošina un apmaksā dzīvnieka veterināro aprūpi līdz pat ķepaiņa mūža beigām.

Programmas ievaros ar ziedojumiem ir iespēja atbalstīt dzīvniekus-seniorus tiem cilvēkiem un organizācijām, kuri no sirds vēlas par viņiem rūpēties, bet adoptēt nevar. Atbalsts “Senioru programmai” visvairāk nepieciešams suņu un kaķu-opīšu veterinārajai aprūpei, kā arī speciālu pārtikas piedevu iegādei.

Vairāk par senioru programmu: http://www.ulubele.org/lv/home/ludzu-palidzi-nodrosinat-cienigas-vecumdienas-ulubeles-suniem-un-kakiemsenioriem/

Uz tikšanos Ulubelē, 16.decembrī!

Jūsu Ulubele

www.ulubele.org
E-pasts: ulubele@ulubele.org
T. 20203333