Ulubele rīko baltās Ziemassvētku pateicības brokastis


Šo sestdien, 16.decembrī, no plkst. 11.00 līdz 14.00 Ulubelē, Līčos tiek rīkotas par tradīciju kļuvušās Ziemassvētku pateicības brokastis, kuru mērķis ir iepazīstināt viesus ar 450 patversmes iemītniekiem un parādīt gada laikā paveikto. Šoreiz ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku palīdzību suņu skatē izrādīs Ulubeles īpašos iemītniekus – suņus seniorus. Uz brokastīm ikviens pasākuma viesis aicināts ierasties BALTĀ*. Šim dreskodam, protams, ir arī konkrēts mērķis, taču kāds tas ir? To noskaidrosiet braucot pie mums ciemos un piedaloties šajā jaukajā pasākumā Ulubelē.

foto

Viesus sagaidīs mūziķis un raidījumu vadītājs Andris Kivičs, kurš kopā ar divām burvīgām dāmām – aktrisi Leldi Dreimani un TV seju Leldi Lietavieti gādās par pasākuma omulību. Ar brokastu muzikālo noformējumu mūs priecēs vadītāji un bērnu vokālā studija NOTS.
Par gardumiem brokastu galdam rūpējas labvēļi no lielveikala “Rimi”, kompānijas “MARS Latvija”, “Latvian Catering Company”, konditoreja “Raušu meistars”, Gardumu ražotnes “Lapsas Māja” saimniece Liene Zemīte un izcilais gaļas produktu meistars Jānis Sauka.
Pēc tradīcijas uz Ulubeles brokastīm tiek aicināti arī cilvēki ar īpašām vajadzībām. Šogad brokastīs viesosies fonda Kopā – Grupu dzīvoklis Bolderājā – ļaudis, kuri labdarības tirdziņā saņemto naudiņu par pašu gatavotām mantām ziedos Ulubeles iemītnieku atbalstam.

“Šīs ir pēc skaita 13. Ulubeles Ziemassvētku pateicības brokastis. Esam sagatavojuši vairākas aizraujošas aktivitātes un pārsteigumus, kuru galvenā ideja ir parādīt, kādi suņi un kaķi mitinās patversmē un meklē mājas. Šogad īpašais mērķis ir popularizēt dzīvnieku-senioru adopciju, iepazīstināt ar Ulubeles Senioru programmu un Zelta veselības polisēm, ko iespējams nodrošināt tikai un vienīgi pateicoties labvēļiem, kuri atbalsta šo programmu finansiāli, ziedojot ik mēnesi EUR 30,00 vai vairāk,” stāsta Ulubeles vadītāja Ilze Džonsone, norādot, ka „tieši gados vecāko suņu un kaķu adopcija patversmei ir īpaši nozīmīga, jo Ulubele ir no-kill-shelter patversme, kur neviens dzīvnieks netiek iemidzināts, neatkarīgi no tā vecuma un uzturēšanās ilguma patvērumā. Kāpēc izlēmām par labu šādai polisei? Jo ir tādi cilvēki, gan gados vecāki, gan jaunieši, kuri labprāt sniegtu mājas dzīvniekam – senioram, bet viņi uztraucas – vai spēs segt iespējamās veterinārās izmaksas, ja dzīvnieks sasirgs. Kā arī tādi, kuri nav gatavi adoptēt, taču viņiem rūp dzīvnieku-senioru liktenis, tāpēc viņi šo programmu atbalsta finansiāli. Ulubele ir kā tilts, lai arī dzīvnieki-seniori tiktu mājās un nepieciešamības gadījumā saņemtu veterināro palīdzību no patversmei ziedotiem līdzekļiem”.

*Dreskods: BALTS – lūgums ierasties uz brokastīm baltā krāsotāju kombinezonā, kas ir uzvilkts virsū tavām siltajām un praktiskajām drēbēm. Vienreiz lietojamie kombinezoni ir lēti un atbilstoši izmēram iegādājami būvniecības un saimniecības preču veikalos “K SENUKAI”, “Būvniecība ABC”, “Cenu klubs”, “Depo”, kā arī citos krāsotāju veikalos. Ierobežots skaits XL izmēra kombinezonu būs arī uz vietas Ulubelē, bet, ja esi mazs vai pavisam liels, lūdzu sarūpē to pats.

foto

NB: Vislabākais ciema kukulis dzīvniekiem būs kaltējumi jeb sauktie smirdeklīši ( plaušas, aknas, cīpslas, utt.), ko izmantojam bailīgo iedrošināšanai un dusmīgo mīlināšanai – dzīvnieku socializēšanai.

Būsi mīļi gaidīts Ulubeles Ziemassvētku pateicības brokastīs 16.decembrī plkst. 11.00 Dzīvnieku patversmē Ulubele, “Ozolainē”, Līčos, Stopiņu novadā!

Ulubeles komandas vārdā
vadītāja Ilze Džonsone t. 29216113