Ir pagājis gads, kopš Riekstiņš ir savās jaunajās mājās!

Sveiki. Ir pagājis tieši apaļš gads, kopš Riekstiņš ienācis mūsu ģimenē. Viņš lika nodot sveicienus Ulubeles komandai un stāstīt, ka viņam viss ir lieliski! Un mēs gribējām pateikt vislielāko paldies, ka esat nokill organizācija, un lai gan Riekstiņš pie jums bija garus divus ar pusi gadus, tomēr rūpējāties par viņu, un devāt iespēju vislieliskākajam suņu draugam atrast savus cilvēkus.

Tagad Riekstulis ir kļuvis par kārtīgu Rīgas švītiņu. Piedalās koncertu apmeklējumos un dažādos citos sabiedriskos pasākumos. Pa darba dienām vada pastaigas Ziedoņdārzā, nedēļas nogales tiek pakārtotas viņam – lai Riekstiņam interesanti un var izskrieties. Un kā vēl skriet!

Lai gan pēc papīriem ir senjors, ne izskatā, ne dzīves sparā tā neliekas. Bieži vien gadās dzirdēt : “tas jau gan jauniņš.” Riekstiņam vasarā būs 10 gadu, bet lai tas nebiedē cilvēkus ņemt savā kompānijā vecākus dzīvnieciņus.

Dzīves prieks viņos ir vēl dikti daudz, un viņi ir lieliski kompanjoni dzīvei dzīvoklī. Pa dienu patīk daudz laiskoties un pasnaust, sakopot spēkus pastaigām, un prasās ļoti daudz uzmanības un glāsti. Riekstiņa lielākie prieki rakt bedres un ēst sniegu, kā arī gulēt ilgi jo ilgi kamēr kads viņu glauda un mīļo.

Vislielsākais paldies jums no mums, un lai visi Ulubeles opīši atrod savas īstās un pēdējās mājas.

Riekstiņš, Toms un Kristīne