Sveicieni no Lorda!

🐾 Cēlais Lords – staltais džentlmenis ar sirmo vaigubārdu Ulubelē dzīvoja kopš 2017. gada augusta. Atrasts Vecrīgā, anonīms – bez reģistrēta mikročipa un informācijas par saimnieku. Patversmē sasniedzis seniora vecumu – 8 gadus.

Šķita, ka viņš filozofiski uztvēra dzīvē notiekošo – to, kā viņa patversmes voljērā mainās gadalaiki, mainās garām paejošie cilvēki un mainās draudzenes suņumeitenes, kuras viena pēc otras devās uz mājām. Tikai Lords nemainīgi palika turpat.

Kādam potenciālajam adoptētājam viņš bija par lielu, kādam par vecu, kāds vienkārši nepamanot pagāja garām. Tā gadās… Tā gadās pat ar vislieliskākajiem, visdraudzīgākajiem patversmes iemītniekiem par spīti lieliskam raksturojumam un cerību pilniem skatieniem. Varbūt tāpēc, ka katram zvaigznēs ierakstīts Savs cilvēks. Jautājums tik, kad viņi satiksies… Lords pacietīgi gaidīja.

👣 Aināra ģimene bija nolēmusi, ka viņu mājā laiks ienākt četrkājainam draugam – kompanjonam. Virtuāli caurskatot Ulubeles iemītnieku stāstus un raksturojumus, palika pie diviem kandidātiem – abi bija seniori ar krietni ilgu stāžu Ulubelē. Kāpēc seniori? Kā Ainārs saka – kucēni jau ātri tiek adoptēti, bet viņi vēlējās dot mājas kādam, kam daudz mazākas izredzes. Un mazāk laika.

Pēc garas sarunas ar patversmes darbiniekiem un pēc ilgas pastaigas viņi saprata, ka Lords brauks līdzi. Un to uzreiz pieņēma arī Lords – kāpa mašīnā tā, it kā ikdienā būtu pieradis doties omulīgos ģimeniskos izbraukumos. 👣🐾

🐕 Īstā jaunās dzīves skola sākās mājās, kad pamazām vajadzēja apgūt savu pieskatāmo teritoriju, mājas noteikumus, ģimenes hierarhiju un dzīves kārtību. Pierast pie tā, ka beidzot viņš ir vienīgā četrkājainā būtne, kam ne ar vienu nav jākonkurē un kurš dabū visu uzmanību, gardu ēdienu, kārumus un arī jaunas dzīves mācības:

  • to, ka drīkst iet mājā un dzīvoties istabās (sākumā bija jāiemāna ar kārumiem!),
  • to, ka grāmatas un bērnu rotaļlietas nav paši labākie objekti graušanai (lai cik iekārojami liktos!),
  • ka drīkst izrādīt savu pieķeršanos un vēlmi tikt samīļotam (Lorda atturīgais raksturs!),
  • ka jāpamana un jārespektē mazākie, lai ar savu auguma spēku nejauši nenostumtu malā (kad vienmēr gribas būt pirmajam!).

Taču Lordiņš ir absolūti gatavs mācīties jaunu dzīvi – klausīgs un uzmanīgs, pilnveido savas džentlmeņa manieres. Galu galā – tagad taču ir, no kā mācīties! 😉

Lorda ģimene ik dienu nebeidz brīnīties, kāpēc tik lielisks suns tik ilgi nodzīvojis patversmē…

❤️ Ainārs saka: “Es nezinu vai mēs atradām viņu vai Lords mūs.. Viņš ienāca mūsu ģimenē un ir tāda sajūta, ka viņš ir daļa no mums.. Varu mācīties no viņa to anormālo mieru kas mīt viņā.. Lords ir mūsu ģimene!!!”

TV3 SIŽETS SKATĀMS ŠEIT

🙏 ❤️ Paldies Aināram un viņa mīļajiem par to, ka Lordiņš beidzot ir novērtēts un mīlēts savā ģimenē! No sirds paldies un lai jums visiem skaisti mirkļi un jauni piedzīvojumi kopā!

♥️❗️ Lords Ulubelē nodzīvoja trīs ar pusi gadus. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!

Lords

Cēlais Lords ar iesirmajiem deniņiem un vaigu bārdu – liela auguma iznesīgs un šarmants suņu kungs savos vislabākajos gados, kad jaunības maksimālisms jau izskriets, bet vecums vēl nav pienācis.

Lordam piemīt gudrība, kas nav izmērāma iemācītajās komandās vai izlasītajās grāmatās, bet ir īsts dabas dots viedums, kas atpazīstams viņa dziļajā skatienā un līdzsvarotajā, prātīgajā uzvedībā.

Labestīgs un uzmanīgs pret cilvēkiem – lieliem un maziem. Ļoti labprāt iet pastaigās, dara to mierīgi un cēli, pavadiņu nevelk un nerausta, pielāgojas cilvēkam un viņa noskaņojumam. Pacietīgs un labi saprotas ar bērniem. Viņa kustības un uzvedība zinātājam atgādina par īru vilku suņa seno, dižciltīgo un savdabīgo šarmu…
Kā jau lordam pienākas, džentlmeniski un ar pietāti izturas pret suņu meitenēm.

Septiņus gadus vecais Lords ļoti novērtētu iespēju dzīvot privātmājā, jo būs arī labs sargs un pieskatīs pagalmu. Tikpat labprāt pieskatīs arī uguni kamīnā un piedalīsies tējas pēcpusdienās.
❤️Ja gribi sev līdzās lielu, rāmu un viedu draugu, tad pienācis laiks iepazīties ar Lordu Ulubelē.